Serie A 2015/2016

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

Кој ќе биде шампион во новата сезона?


  • Вкупно гласачи
    197
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
C

Castiel

Гостин
Trenutni transfer budzet Milana je 6,7 miliona evra.

Сериозно ова o_O ?
[DOUBLEPOST=1469111617][/DOUBLEPOST]
Ако не си ги лапате вие јас ќе си го сечам :D
Чекаат бака да се шитне за да се донесат Мусачо и Зелински. Пари од кинези ако има тек во јануар. До тогаш ќе се молимо бар да бидеме на средина на табела.
 
C

Castiel

Гостин
и јас сум за @Scirea или @DeviAngel, на мене не ни помислувајте, не дека нема да ја направам, ама ме мрзе, може и Предатор, фанот на Јуве, тагните го, неможам да го најдам :P
Не зезај. И така имаш 6-7 акаунти тука отвори тема од еден не биди геј. XD
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Стек експертиза нека отвори, и така ги знае сите клубови еххеехехехехехехехе
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.733
Штом нејќе Ширеа и јас сум за Стефан-Цобе такозвани експерт за тенис.

Може да даде и некој тип за тоа како Веснина ќе ја тепа Бушард.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.034
Поени од реакции
57.162
Од @Толстој имате и гратис тема за Серија Б. Мислам дека најсериозна е неговата програма за овие избори.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Стек може една тема за Премиер,Примера,СеријаА и Бундес да отвори, сфе прати он за викенди :Д
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.122
Поени од реакции
107.363
Кимо, иди пиј пиво на Аца Лукас и климај ја тимбата на четирисекундно очајно клипче и не кур умарај. Ќе отворам ја тема бе, не е фрка, само ќе убацам и 5-60 очајни досетки, све ќе убијам што може да се убие, ќе посакате да го заборавите форумот. Али, кој ве ебе, сами биравте. :kuracc:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Ок, ај иди брцни нозе у Охрид пак за да ти се насоберат риби кои подоцна ќе мутираат од шо ти корнат нозете ти ебам тоа пемперлето, ја ко чоек те пофалив, сварно си експертиза и сфе пратиш ти види шо праиш :Д хехе XD :Д
 
C

Castiel

Гостин
Иначе трофео тим купот сезонава ќе играат Милан, Сасуоло и некоја екипа од Ла Лига. Најверојатно Селта.... XD
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Т.е не може @Толстој , има еден куп миланези што отварале теми наназад.
@Mondonico ја отвари ланската тема 14/15.

Ја сум за @Scirea или некој ромердаш @santino @Boom Shaka Lakka и уште 1-2ца од овие имаше ама не ми текнува у моментов. :D
Не рачунај на мееееее....Не рачунај на мене! ... Не можам брат... Ете Деви се вратил нека отвори ... Или Ширеа пошто го почитуваме и последно кога отворил Јуве во Б го испратија, па се надеваме дека традицијата ќе продолжи... Може и Толстој, ама под услов да не пишува како Толстој по една реченица пола страница.
И за Мондо би гласал, ама не можам научни статии да читам.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Не рачунај на мееееее....Не рачунај на мене! ... Не можам брат... Ете Деви се вратил нека отвори ... Или Ширеа пошто го почитуваме и последно кога отворил Јуве во Б го испратија, па се надеваме дека традицијата ќе продолжи... Може и Толстој, ама под услов да не пишува како Толстој по една реченица пола страница.
И за Мондо би гласал, ама не можам научни статии да читам.
Не не, Деви отпаѓа пошто ќе ископира текстови на англиски од неговиот форум, твитер и фудбал италија. :D

Или некој од вас, или Стекот ама пошто ти и Шака Лакот оДкажавте тогаш Стекот и официјално е нов отварач на тема.

@Stefan-kobe копиле шчуо?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.122
Поени од реакции
107.363
Не не, Деви отпаѓа пошто ќе ископира текстови на англиски од неговиот форум, твитер и фудбал италија. :D

Или некој од вас, или Стекот ама пошто ти и Шака Лакот оДкажавте тогаш Стекот и официјално е нов отварач на тема.

@Stefan-kobe копиле шчуо?
k
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Јас , мислам нај добро е јас да отворам , пошто лани кога Јуве имаше 12 бода после 15 кола и беше 19 место , реков дека ке освои а не како некој будали што се праеја . можам да ви кажам 1ви , три места кој ке бидат , само приватна порака и лајк
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom