Serie A 2015/2016

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

Кој ќе биде шампион во новата сезона?


  • Вкупно гласачи
    197
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Педер 10 години се отвараат теми али ај ....
Мада може и да ти е затворена/избришана пошо ептен про-интерашки настроена беше од тоа малку шо го прочитав.

Ќе пишат Пеџа/Фросе после шо е работа.


Баш сеа ми текна може моментално да ти е тргната пошо е многу рано за дербито па да не настане калакурник.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Мада може и да ти е затворена/избришана пошо ептен про-интерашки настроена беше од тоа малку шо го прочитав.

Ќе пишат Пеџа/Фросе после шо е работа.


Баш сеа ми текна може моментално да ти е тргната пошо е многу рано за дербито па да не настане калакурник.
1. Нигде нема правила колку дена пред утакмица се отвараат темите а реално 10 дена не се МНОГУ.
2. Кај била проинтерашки настроена од тоа што си прочитал те молам кажи ми ?
Освен сликите за најава на дербито што се ако тоа што Јоветич го имаше на слика е проинтерашки океј.

+ избришана е без било какво известување зашто и што.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
1. Нигде нема правила колку дена пред утакмица се отвараат темите а реално 10 дена не се МНОГУ.
2. Кај била проинтерашки настроена од тоа што си прочитал те молам кажи ми ?
Освен сликите за најава на дербито што се ако тоа што Јоветич го имаше на слика е проинтерашки океј.

+ избришана е без било какво известување зашто и што.
Има правила за колку дена али не се пишани у тоа сум сигурен.
Поучени од минатите години кај шо за 10 дена се ебеа стомаики и се водеа бош јубе/билан/принтер муабети затоа мислам дека 3-4 дена пред да е утакмицата се договорија да се отвараат теми.

За втората точка ти реков од прв поглед дека ми заличи така(ради сликите ваљда) пошо реално не планирав да читам вовед од мртвиот Деко :Д

п.с Види шо муабет почнале Дарко и компанија да праат и ќе ти стане јасно али ќе ја отворат 3-4 дена пред да почне дербиво сигурно.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
1. Нигде нема правила колку дена пред утакмица се отвараат темите а реално 10 дена не се МНОГУ.
2. Кај била проинтерашки настроена од тоа што си прочитал те молам кажи ми ?
Освен сликите за најава на дербито што се ако тоа што Јоветич го имаше на слика е проинтерашки океј.

+ избришана е без било какво известување зашто и што.

ping @Acid :D

@Клипче - Нит имаше препукавање у темата, нит имаше глупости (Освен Дарко Уфо, ама не е дека некој му реплицираше или нешо)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Веќе една година не се отвараат теми за дерби натпревари. Кој каде му текне таму пишува, во темата за дерби, во темата за лигата, во фан клубовите на екипите што играат...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
ping @Acid :D

@Клипче - Нит имаше препукавање у темата, нит имаше глупости (Освен Дарко Уфо, ама не е дека некој му реплицираше или нешо)
Не го пингај Ацид џабе коа Пеџа и Фрос се тука.

Абе моментално нема али до крај на денот знаеш шо ќе биде?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ping @Acid :D

@Клипче - Нит имаше препукавање у темата, нит имаше глупости (Освен Дарко Уфо, ама не е дека некој му реплицираше или нешо)
Страв ти е па Ацид го пингаш? :icon_lol:

Нема отворање теми поради причината што ја напомена @Дињата на Анчо а не поради препукувањата. Се пишува едно те исто насекаде :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.829
Поени од реакции
23.044
Леле Деко отворил тема, најголемиот баксуз што постои на светоФ.
Па ќе ги смачкавмо бе 5-0, Лавеци и Јаја Туре им се повредени , па и да беа спремни !!
Вратите те ја темава бе алооо, деко баксузот ја отвори, ова "педеров патник" што би рекол патолошкиот го спаси Интер од пропаст
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom