Serie A 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема?


  • Вкупно гласачи
    96
Статус
Затворена за нови мислења.

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.739
Каков натпревар сум пропуштил жити се.

Еден мој пријател ја чекаше ГГ за 30 илјади. Касно, ама му се усреќи :D
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
гајле ти е си ги плескавме јувнеташиве како што сакаме...а и го напунивме мамбата :D
Јас бев сеоски Кименти :pos:

Тоа ти е, педерчињава од фан клуб сите ме оставија, никој не се пријави да ја брани честа на клубот. Посебно па кога миланези и интераши се здружиле заедно, наредна ќе ги собирам од дома сите за уши. :D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ако имате заприметено Интер веќе 3 сезони со ред се најзабавен тим и секогаш паѓа сеир на темата кога игра Интер:icon_lol:..без разлика што ќе направат
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.093
Поени од реакции
9.009
Ако имате заприметено Интер веќе 3 сезони со ред се најзабавен тим и секогаш паѓа сеир на темата кога игра Интер:icon_lol:..без разлика што ќе направат
Сите навиваат за Интер само не признаваат.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.094
Поени од реакции
16.291
Се додека не видам слика од Икарди или Видиќ на аватар, не верувам :icon_lol:
Јас само класа играчи клавам на слика како Бонера и Ливаја немој сега и ти :)
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.739
Вечер во една емисија на Раи Спорт 1 дигитален канал за првпат интервју во јавноста ќе даде судијата Џанлука Роки, пред се во врска со натпреварот Јувентус-Рома.

Многу ми е мака што тој сервис го немам достапно, инаку многу би сакал да слушнам во живо што ќе каже судијата. Верувам дека после тие изјави ќе излезат насекаде, со многу интерпретации но се надевам дека ќе го има некаде видеото директно, не пренесено од весници и страни што рекол судијата.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Ако имате заприметено Интер веќе 3 сезони со ред се најзабавен тим и секогаш паѓа сеир на темата кога игра Интер:icon_lol:..без разлика што ќе направат
А у глобала ништо не прават.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom