Last Man Standing (Premier League)

Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
Знам дека го пробив рокот, ама од оправдани причини е :). Ако уште сум во игра го бирам Вест Хем.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
Ако поминете не ви се признава ако испаднете ви се признава :kezec:

Како сакаат останатите мислам дека ова е само една обична игра,што се однесува до мене не ми смета ако ви признаат.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
А може од сега да се вклучам во играта? Ги бирам Бирмингем.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
и кај мене Сити пишете, со Сотон испаднав, пенал промашија, не е фер така.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.991
За мене пишете ги Бамбер, отпаднав со Челзи..шо тоа Челзи екипа да не е ? Да падне цената на нафтата одма ќе пропаднат, тоа не се ни смета за екипа нема ни историја..така да пишете ми поквалитетна екипа. Бамбер Бриџ.
 
L

Löwe

Гостин
А шо ви се напраја 300 филмој сега? Голем ташак дали си пишал до 23 59 или после тоа, и онака ни една утакмица не беше започната..
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
А шо ви се напраја 300 филмој сега? Голем ташак дали си пишал до 23 59 или после тоа, и онака ни една утакмица не беше започната..
Правила на игра се вика тоа.
И у кладилница нема веза дали ќе закасниш со уплатата 1-2 минути (ако е 0-0), ама не ти даваат да уплатиш, јбг :D
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
Упм заборавив тим да одберам а “ја надгледувам“ темата, не знам оти не добивам известувања за нови мислења?? Како и да е, ако примате еве ги бирам Њукасл, секако денес играат. Немојте да не ме примате, влегов во серија првпат откако е играва :ROFLMAO:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.313
Поени од реакции
2.834
Ај да не ја упопастуваме темава добро си функционираше, закаснил тоа е ќе чека, ама немора и другите да се заебаваат

И да не сум офф

Челзи наредно
 
L

Löwe

Гостин
Болен легнав еве.. Да ви се намочам на правилата иначе јас, се изнајадовте гомна а ниедна утакмица не беше започата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom