Last Man Standing (Premier League)

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.272
@ob1 се извинувам. @Malcolm van den Сабаховић немал пристап до интернет па ми пиша прееска порака да му ги изберам КПР. Пошто славев роденден со другари денес скроз забораив и излегов без да пишам :confused: Ако може да му ги пишеш :)
Пишано и на него и на @ManowaR.
Исто така, утре до 12:30 саат имате шанса @Донев и @genius2 да одберете тим.
Ова е последно прогледување низ прсти и нема да има повеќе потсетувања.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.286
Тапа (n)

Иначе ја да кажам утре ако изгубат Јунајтед да ми ги пишеш Челзи а и они ако изгубат да ми ги пишеш Бамбер.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Мене у случај да отпаднам да ме пишете победник на крајот.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
Ливерпул. Поради репрезентативна пауза заборавив на натпреваров.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
А баш јако ќе беше Донев да испадне вака, ради неговиот предлог. Ништо сеа и ние ќе си имаме по еден џокер. :D

И се ради Рики бе, да пишеше на време за Малколм другите ќе испаднеа (а овој вака или онака испаѓа и џабе сеа се враќаат другиве :D)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
А баш јако ќе беше Донев да испадне вака, ради неговиот предлог. Ништо сеа и ние ќе си имаме по еден џокер. :D

И се ради Рики бе, да пишеше на време за Малколм другите ќе испаднеа (а овој вака или онака испаѓа и џабе сеа се враќаат другиве :D)
Ааа, нема џокери, ова последна шанса. Јас не би се пријавувал сега, не се пријавив кога требаше. Ама ај штом решил организаторот...

Јунајтед
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Абе ај кој слави роденден на 20 години, за малечки деца е таа работа.[DOUBLEPOST=1410568210][/DOUBLEPOST]
Ааа, нема џокери, ова последна шанса. Јас не би се пријавувал сега, не се пријавив кога требаше. Ама ај штом решил организаторот...

Јунајтед
Шо те вртам ќе ги уплатам во недела. xD
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
А баш јако ќе беше Донев да испадне вака, ради неговиот предлог. Ништо сеа и ние ќе си имаме по еден џокер. :D

И се ради Рики бе, да пишеше на време за Малколм другите ќе испаднеа (а овој вака или онака испаѓа и џабе сеа се враќаат другиве :D)
Значи не сум лицемерен за разлика од тебе, фер сум према луѓето :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Да му ебам матер на Стоук. Е таа е таа иронија од вчера, се побунив, иако повеќе на заебанција и ми го стегнаа денес. (y) :ROFLMAO:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Да му ебам матер на Стоук. Е таа е таа иронија од вчера, се побунив, иако повеќе на заебанција и ми го стегнаа денес. (y) :ROFLMAO:
А поради тебе и јас патам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom