Eротски филмови

Член од
16 април 2012
Мислења
108
Поени од реакции
22
А кој ви досега бил најеротскиот филм што досега сте го гледале,јас не сум го гледај тој жанр досега,со сега сакам да го осетам максимумот од тоа нешто :)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
А кој ви досега бил најеротскиот филм што досега сте го гледале,јас не сум го гледај тој жанр досега,со сега сакам да го осетам максимумот од тоа нешто :)
Пробај го нештово. Воедно и поента има добра филмчето.
http://www.imdb.com/title/tt1879030/
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Emanuela ne znam koj del koa ima vistinski snimki kako im secat so noz cicki na vietnamkite.
--- надополнето: 22 јануари 2013 во 16:49 ---
Emanuela ne znam koj del koa ima vistinski snimki kako im secat so noz cicki na vietnamkite.
--- надополнето: 22 јануари 2013 во 16:49 ---
Emanuela ne znam koj del koa ima vistinski snimki kako im secat so noz cicki na vietnamkite.
 
Член од
8 март 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
Да не знае некој како се вика филмот со девојката што имаше ментални проблеми и не и дозволуваше да и се приближуваат на мајка и мажи , стално правеше сплетки , го уби и дечкото на мајка и во џакузи , па на крај се обиде и мајка си да ја убие, познато на некој? име од глумицата , или филмот?
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
како може нешто да е еротско кога главна глумица е Maggie Gyllenhaal? :D
баш напротив, Меги пука од сексуалност :D и за разлика од Холивудскиот модел за убава жена и женственост, таа е далеку поблиска до онаа "реалната" жена
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Барам една еротика знам филмов го даваа на Канал5 пред едно 6-7 години и имаше пповеке дела ако не се лажам ако се секавам добро се викаше Дневник барем така го преведоа овие копуциве барам такво нешто нема таков филм или пак јас не најдов.
Инаку филм шо ми има остаено впечаток мислам дека Сенсо се викаше го даваа на Телма не дека е нешо посебно али коа ке ми текне на филмот на една сцена особено :pos:
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Барам една еротика знам филмов го даваа на Канал5 пред едно 6-7 години и имаше пповеке дела ако не се лажам ако се секавам добро се викаше Дневник барем така го преведоа овие копуциве барам такво нешто нема таков филм или пак јас не најдов.
Red Shoe Diaries
 
Член од
16 октомври 2012
Мислења
35
Поени од реакции
115
Paprika !

p.s Главната актриса - Debora Caprioglio :drk:* 100000000

hell of a woman .
erotica fail
типично бештијски хард кор пупчење.
инаку да таа милфицата беше арна само, инаку еротика не е филмов, си помешал ти поими.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom