Barclays Premier League Season 2013 - 2014

Кој ќе ја освои Премиер Лигата?


  • Вкупно гласачи
    289
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Не можам да ги дочекам муабетите после прво коло.
Ако победи ЛФЦ - си знае Роџерс што прави, може и без забарот
Ако изгуби ЛФЦ - ете, едносезонски ЛФЦ, толку им беше, плус без најдобриот
Ќе ја затворам сезоната ако изгубиме прво коло:D:pos:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Па, што знам ... Фановиве на Ливерпул пееа секаде каде што иде дека they're gonna win the league :D
#Комплекси







Колку за илустрација, пошто гледам многу мудруваш, не се единствени Ливерпул шо пеат така. Еден куп екипи пеат, без разлика дали ќе ја освојат или не.
 

Д Малиот

Нинџа лепотан!
Член од
25 јануари 2009
Мислења
296
Поени од реакции
43
Вест Хем изгледа ќе го купувале Конопјанка, зарем можно е таков ѕвер во Вест Хем да игра, какви екипи го бараа во јануар само:facepalm:
Со тие 25 години што ги има нема шанси да игра во некој подобар клуб поради фактот што игра во Днипро моментално. Вест Хем не е лош клуб и ако Конопљанка изигра одлична сезона во Вест Хем сигурно си оди.
 
Член од
24 јули 2014
Мислења
118
Поени од реакции
64
Украинецот е змај! Кој ќе го лапа ќарил крило за наредниве 5 години што ретко кој бек ќе може да го стигне. Уште да има среќа некој бучер од Стоук да не му улета и блага пченица да му јадат и може лесно за година-две да влезе у топ 4 тимови.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Комплексаши се нашите точно,еве Манчестер тепале 7-0 а нашиве изгубија ,абе цел не ги извадија од уста еј. Само објавуваат некој слики од јунајтед(нормално ги ругаат ) за демек да си го кренеме егото...Иначе пошто не ги пратам другиве фан страни на фб од Јунајтед,Челзи Арсенал кажете ми дали објавуваат тие сликици,штосчиња итн за Ливерпул ?? Пошто нашиве се опседнати.

Пс. зборам за британциве,ние гајле немаме. Си знаеме дека сме подобри не ни треба докажувања и кревање:cool::P:D
 
Член од
24 јули 2014
Мислења
118
Поени од реакции
64
#содверацебигоземалеузаменазастариотвампир
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.521
Поени од реакции
62.373

Колку за илустрација, пошто гледам многу мудруваш, не се единствени Ливерпул шо пеат така. Еден куп екипи пеат, без разлика дали ќе ја освојат или не.
Ja ushte pomudro nikade ne pishav deka se edinstveni.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
https://www.youtube.com/watch?v=70X8goHkONk

Ежење во ист стил како кога и серката е премногу добра. Клип кој мора да го изгледа секој фан на Премиер лига, исто како што на ноовороденче му е потребна цицка.

Не паметам некогаш да заиграл поквалитетно технички поткован играч од овај. А и нема да има за брзо време.

:cuc:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
https://www.youtube.com/watch?v=70X8goHkONk

Ежење во ист стил како кога и серката е премногу добра. Клип кој мора да го изгледа секој фан на Премиер лига, исто како што на ноовороденче му е потребна цицка.

Не паметам некогаш да заиграл поквалитетно технички поткован играч од овај. А и нема да има за брзо време.

:cuc:
Bitch please.
http://www.youtube.com/watch?v=eorxUulXfTM
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom