Швалери

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Сум била и швалерка и сум имала и швалер.
Убаво е кога е забрането:vozbud:
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Па ти биди швалер и најди швалерка:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Уште позабавно ќе биде :vozbud::vozbud:
Викаш треба само да си замислам(желба), и ќе се оствари?

Нели?

Така кај тебе беше ?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Светец сум на оваа тема, за разлика од други теми овде сум стрејт до коска :pipi:.
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
хах, и ја исто. А имам еден другар што ептен се швалеришеше. Имаше едно време кога со три одеше во исто време и успеваше да ги скрие една од друга.
 

Martence

the_girl_u_like
Член од
30 јуни 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Epa vaka. Mislam deka navistina ima luge koi ednostavno toa im e vo krv(gen)i tie se predisponirani bez posebna pricina da imaat poveke od eden partner inaku nemozat da funkcioniraat.



Ova e tocno,jas ne mozam da imam vrska,ako ne izneveram,ne mi e interesno,glupo mi e,monotono samo so eden....plus,masko ko masko,ke me izneveri(sekako),vaka barem 50/50 ke bidime...ama custvoto koga izneveruvas e cool,spored mene,taka da,jas nikogas nema da prestanam so toa :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 
Член од
29 март 2009
Мислења
13
Поени од реакции
1
Epa vaka. Mislam deka navistina ima luge koi ednostavno toa im e vo krv(gen)i tie se predisponirani bez posebna pricina da imaat poveke od eden partner inaku nemozat da funkcioniraat.



Ova e tocno,jas ne mozam da imam vrska,ako ne izneveram,ne mi e interesno,glupo mi e,monotono samo so eden....plus,masko ko masko,ke me izneveri(sekako),vaka barem 50/50 ke bidime...ama custvoto koga izneveruvas e cool,spored mene,taka da,jas nikogas nema da prestanam so toa :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
tesko na tie so tebe
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
швалер да имам??? хм треба да сум у врска со некој шо не ми значи или не ми овозможува нешто како шо треба... зашо сум у врска онда со тај? ... али ок, можда ќе се случе не викам не...
а да бидам швалерка нема шанси, неќам да му бидам “разонода“ на никој.

Epa vaka. Mislam deka navistina ima luge koi ednostavno toa im e vo krv(gen)i tie se predisponirani bez posebna pricina da imaat poveke od eden partner inaku nemozat da funkcioniraat.



Ova e tocno,jas ne mozam da imam vrska,ako ne izneveram,ne mi e interesno,glupo mi e,monotono samo so eden....plus,masko ko masko,ke me izneveri(sekako),vaka barem 50/50 ke bidime...ama custvoto koga izneveruvas e cool,spored mene,taka da,jas nikogas nema da prestanam so toa :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:

алал да ти е. само шо една моја бивша другарка праеше си ја така како тебе интересната ама изде 2-3 шалтака. чисто онака, интересно да биде :) лол
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Бев швалерка летово за прв пат:)
Не фати типката 2-3 пати.. и ништо страшно.. срцката не ни мораше да се вади и да измислува оправдувања. И после 2-3 дена нејзе и ги даде „клоците“ а сега е уште со мене :P
Не ти е за џабе овоа THE BITCH ....хихи :smir::smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom