Црн Хумор

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Мистичен, 17 февруари 2005.

 1. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  13.905
  Допаѓања:
  628
 2. VeGaS

  VeGaS

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  1.212
  Допаѓања:
  5
  daj druga boja :lol:
 3. n00b

  n00b

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  669
  Допаѓања:
  7
  помаранџеста
 4. VeGaS

  VeGaS

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  1.212
  Допаѓања:
  5
  there u go :lol:
 5. DonVito

  DonVito

  Член од:
  25 јануари 2005
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  1
 6. StormAngel

  StormAngel Stormology

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  5.534
  Допаѓања:
  232
  Претерувате. :wink:
 7. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.074
  Допаѓања:
  23.285
  Форум е наменет за смешки, а вие бациња.. не сте смешни :place:

  Дај некое вицче црн хумор да видиме :)
 8. Divider

  Divider Seraphim

  Член од:
  24 февруари 2005
  Мислења:
  28.055
  Допаѓања:
  3.113
  Сев шетаат татко и дете покрај излози, поминуваат покрај една сталкарница, детето му вели да таткото:
  тато, купи ми колачиња.
  -покажи ми кои.
  -па, тато, немам рачиња.
  -еее, нема рачиња, нема колачиња!

  Овој е стра, библиски, ама еве, бидејќи никому не му текна!!
 9. srna

  srna

  Член од:
  29 јануари 2005
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  5
  Kako go kaznuvale Sasha Matic ko bil mal??

  Mu go menuvale rasporedot na namestajot
  На OmarSpears му/ѝ се допаѓа ова.
 10. +_Inception_+

  +_Inception_+ Quantum

  Член од:
  30 јануари 2005
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  2
  KOLKU glupav viccccccc :):):):):):):)
 11. srna

  srna

  Член од:
  29 јануари 2005
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  5
  sigurno ne go imas sfateno :)
  Spiegel, PRO-Z, Fypo и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. n00b

  n00b

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  669
  Допаѓања:
  7
  Едно Ретардирано дете иде кај мајка си и ја прашува:
  Мамо, Мамо Мене штркот ме донесе?
  а па Мајката му вика:
  - Незнам оди прашај го татко ти
  Детево оди кај татко му и му вика:
  - Абе тато мене штркот ме донесе?
  и татко то му вика:
  - Не бе јас те направив
  детето:
  - Ехеееееееееее ама си ме направил.

  Еве уште еден со ретардираниов

  Тато, тато што е ова зеленово во супава, макдонос сине здраво е тоа јади го, детево ни две ни три се врти накај супата мафта со рацете и вика ЗДРАВО МАГДОНОС!!!!
 13. Divider

  Divider Seraphim

  Член од:
  24 февруари 2005
  Мислења:
  28.055
  Допаѓања:
  3.113
  Што е мало, црно, а гребе на стакло?
  - загорено бебе во рерна!!

  Што се растовара полесно со вила, камион дрва или бебиња?
  - бебиња, по три, на секое по едно!

  Како да се спасиш од нагазна мина?
  - скокни триестина метри, во воздух, насекаде!
 14. RiotGrrrrl

  RiotGrrrrl

  Член од:
  15 февруари 2005
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  2
  Као се спасило бебе при пад од 15 спрат?
  Со окото се закачило на антена.

  Шо е погадно од бебе у контејнер?
  Едно бебе у три контејнери.
  На PurplePuma му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.074
  Допаѓања:
  23.285
  Uuu, pogaden vic neam chueno. :twisted:

Сподели преку: