Црна магија

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Иначе ако овај кон артис е од битола, тогаш зихер е некој затуцан ропак ф крај! Демек мајтап прајш бе теле едно :)
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.044
Поени од реакции
19.642
Иначе ако овај кон артис е од битола, тогаш зихер е некој затуцан ропак ф крај! Демек мајтап прајш бе теле едно :)
На пациенти не им е местото на форум. Кажи од која болница си избеган, да им се јавам да пратат болничка да те соберат.
 

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Еј да од Демир Хисар избегав ајде јави се, теле едно глупо :)
пооо колку си глуп!!
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.044
Поени од реакции
19.642
Еј да од Демир Хисар избегав ајде јави се, теле едно глупо :)
пооо колку си глуп!!
Вака од два поста одма можам да проценам дека се работи за некој wannabe ултрас "хулиган" од Чкембарите, некој покондурен опинок битолски. Не си ти за во болница, ти си за во трло. :D
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Jas uspeshno trgam sekakvi vidovi na magii i telebetiski magiki narocito na crvenokosi dami. Se shto e potrebno e da nosat na sebe lesna providna obleka i cvreni gacici. Ako se bez gacici treganjeto na magijata ke bide uste polesna ;)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Ги замолувам тие што се бават со магии, да ми пратат пп да бидам доброволец - заморче, да видиме колку се моќни тие магии :pos:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ги замолувам тие што се бават со магии, да ми пратат пп да бидам доброволец - заморче, да видиме колку се моќни тие магии :pos:
I jas isto bi igral, narocito na female magicians sa velikim zadovolstvom ;) Samo becareful. Nie jogijskite hinduisticki gjavoli imame edna maana. Kako ogledalo sme u slucajem da ne vi uspee magijata :shok2:[DOUBLEPOST=1470067977][/DOUBLEPOST]
:pos:пиши адреса, итно е:pos:
Evo ti prakjam vizija :backa: sega mozes da najdes i so zatvoreni oci.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
Не ги факајте предметите со рака никако ако веке фативте не продолжувајте, исклучиво преку друг предмет допирајте пр. Стапче, ножичка, клешта и стави ги сите на едно место заедно и некаде подалеку од вас пр. Во двор. Тука толку во пп можеби можам повеке да ти кажам.
Тоа беше на времето, демек да фаќаш со материјали кои не се проводници за да не стигне до тебе, со напредокот на технологијата отидоа и маѓиите чекор напред и треба поинаков пристап.
Не е туркска пара, обична бижутерија е. Личи на случајно падната под кревет.[DOUBLEPOST=1469977951][/DOUBLEPOST]најдов скршен заб во фиока, мало шило во бањарка, и мали црвени капки испрскани на перница.
лепени влакна или конци под маса
дајте мислење и помош
За скршениот заб прашај ги дома да не кршел некој ореви со заби, а шилото во бањарка ваљда е ставено од твоите како знак дека им трошиш премногу пари и ич не мрдаш со прст за работа, демек да те подбуцнат и да ти текни да работиш (ко poke на фб шо беше).
За капките црвени прашај ги женските членови по дома, сигурно ќе му текне, а влакната и конците ти се резултат на некој по дома што вади цувки од носот и ги лепи по столови/маса и слично.
Е сеа ако навистина имаш мака со маѓии можам да ти помогнам, не земам скапо, се се решава во 3-5 третмани за симболична сума од 50 евра по третман. Ако го најдеме кој ти ги фрла маѓиите ќе ти дадам попуст и ние ќе му скроиме една многу јака за ситна пара (100 евра по маѓија ќе биде доволно).
Си имаш работа со професионалец, за мене можи да ти потврдат и други луѓе дека си ја знам работата и отстранувам маѓии на ниво, а ако има потреба и фрлам црни маѓии, колнам, пцујам се по список, подобар сум и од Милан Тарот, али не се експонирам многу, low profile врач сум.[DOUBLEPOST=1470092484][/DOUBLEPOST]
Сигурен знак дека некој што има пристап до други делови од куќата што не се за гости ти мисли лошо.
Тој некој сигурно верува дека ќе убие некого со ова и затоа ако не ти тргне животот во лоша насока сам по себе и личноста да мисли дека завршила работа сосема е можно да ти остави отров или некаква подмукла стапица со апаратите по дома за да се повредиш.
Ми се има случено после неуспешни „духовни акции“ :) да уклучат рингла од шпорет со празно тенџере на него и се изгорев кога го фатив тенџерето, ми се има случено алерген да ми подметнат во храната (не е тешко да ме угушиш мене - два андоли доста се)

Мој совет да игнорираш не ти може ништо со суеверие, ако имаш пари да ставиш едно камерче гуглај spy опрема, и ќе видиш кој се занесол во семоќноста :) имаш некој семоќен во близина, ништо чудно да му ги покажуваш овие работи штом ќе ги најдеш и се радува те исплашил/а[DOUBLEPOST=1469983517][/DOUBLEPOST]
оо
јас вака цела облека и пола покуќнина треба да ги извадам, посебно креветите
немам телефон да сликам имам слични мали дупчиња на цела облека и постелнина, вадат парченца
прамени коса ми имаат фалено после спиење
сликите од свадби почнав да ги ставам во албум и на страна пошто едно време на секоја таква слика меѓу младите се појавуваше флека, незнам со што, и од другата страна пишуваше „јас“ или „мене“
трите капки крв ми донесоа цела хорор ноќ, една ноќ кога ги видов на перница пробиле преку навлака, ставив нова навлака и решив да ги игнорирам.
Е жива сум за инает. Не ми е дури ни гајле. Одбивам да бидам жртва, не можат да уништат колку што можам да купам нови партали, и претпоставувам нивната сатисфакција е стравот - нема да го добијат, пошто и не се поголеми од Господ. Кога сме кај Господ, на таквите нека им дава памет и свои проблеми оти изгинаа мизерните, животов помина тие го поминаа во обид да уништат некој други луѓе, за нив ништо не остана.
Јас пред да сфатам како да ги тргнам ова маѓиите заборавив дури и 1000ка на банкомат, после ми текна дека дури вадам пари не треба да бркам бизниси по телефон и сега не ми се случува таква работа.
Чим ти сечат прамени коса ти си имаш мака со член на потесното семејство, опасна работа е тоа, госпо таму тешко помага.
Втората работа е дека месечариш, па не ти текнува дека си имала желба да си правиш фризура или дека си седнала за време на циклус врз перницата....ова е сериозен проблем, дури и медицината не е на чисто.
 
Последно уредено:

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Вака од два поста одма можам да проценам дека се работи за некој wannabe ултрас "хулиган" од Чкембарите, некој покондурен опинок битолски. Не си ти за во болница, ти си за во трло. :D
По шо заклучи дали сум чкембар жити се, тркало едно! Иначе немаме селани битола бате, ти ако дојдиш ќе бидиш исклучок. :)
Ајде сега прај му мајтап пак на луѓето овде на форумот ропак еден невиден.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.044
Поени од реакции
19.642
По шо заклучи дали сум чкембар жити се, тркало едно! Иначе немаме селани битола бате, ти ако дојдиш ќе бидиш исклучок. :)
Ајде сега прај му мајтап пак на луѓето овде на форумот ропак еден невиден.
Како заклучив, па со таков прост сељачки вокабулар, лимитиран на: "глуп си, пооо, теле едно, бооо", оставаш впечаток дека се работи за некoе неедуцирано чкембе небањато, неизживеана пропалица битолска кој сака да се курчи, но само на интернет. :D

Инаку, Битола е лидер во Европа по број на сељаци на метар квадратен. Вистински инкубатор за покондурени копитари ко тебе. :D
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Инаку, Битола е лидер во Европа по број на сељаци на метар квадратен. Вистински инкубатор за покондурени копитари ко тебе. :D
Ова за жал е вистина, посебно за последните 10 години. :(
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
[DOUBLEPOST=1470092484][/DOUBLEPOST]
Јас пред да сфатам како да ги тргнам ова маѓиите заборавив дури и 1000ка на банкомат, после ми текна дека дури вадам пари не треба да бркам бизниси по телефон и сега не ми се случува таква работа.
Чим ти сечат прамени коса ти си имаш мака со член на потесното семејство, опасна работа е тоа, госпо таму тешко помага.
Втората работа е дека месечариш, па не ти текнува дека си имала желба да си правиш фризура или дека си седнала за време на циклус врз перницата....ова е сериозен проблем, дури и медицината не е на чисто.
Со два збора сакаш да кажиш дека не прават такви простотилоци дека тоа било некогаш одамна и дека сега ако има негде тоа е некоја баба

Види сликиве, види ги луѓево околу каменов:

http://zase.mk/chudotvornata-mok-na-govedarov-kamen-vo-ovche-pole/

Господ секако дека помага, а овие црно-бели маѓии треба да ги игнорираме, тие имаат моќ само онолку колку ќе им дозволиме,

Крвта...крвта беа три дамки како триаголник на перница.Ставив нова навлака, се истуширав, имавме секс,и маж ми заспа на таа перница.
Околу два-три ноќта слушнав како грчење како гргорење
Човекот беше смалаксан во нозе и раце, како лабави мускули и немаше глас само се мачеше да викне и само грчењето излегуваше. Сама го кревав за во такси, сама го шетав низ клиника, го згрешив одделението влегов во арестантско, врзан убиец примаше инфузија ми дофрлаше од таму, некој го истепа... Кафка сцени беше ноќта, дури прими некаде инфузии и стигнавме дома, спиеше како умрен и сабајлето не му беше ништо. Пола плата ја дадовме по приватни клиники некакви скенирања мозок, срце, некакви специјални неурохирурзи - сите креваа раменици, не знаеја што му било а сега не му е ништо. Добивме некакво бедно одговорче дека можда пролазен мозочен удар, за каков што прв пат слушав. Нека е така. Јас за инает уште спијам на истата перница, ако ја перам ја сушам како што се суши перница хоризонтално, после кога е сува ја ставам на жица да ја видат како знак дека „не сте вие ништо во споредба со чистото практикување православие“. Може и не беше од капките крв ама тие беа сигурни дека беше.
Има такви како тебе што се ослонуваат само на себе
Има такви како мене што се ослонуваат на Бог
и има такви што се ослонуваат на предмети и зборој
И сите сме испомешани - дали ти одговара или не, тука сме во исто време и на ист простор некогаш и во иста куќа
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
Со два збора сакаш да кажиш дека не прават такви простотилоци дека тоа било некогаш одамна и дека сега ако има негде тоа е некоја баба

Види сликиве, види ги луѓево околу каменов:

http://zase.mk/chudotvornata-mok-na-govedarov-kamen-vo-ovche-pole/

Господ секако дека помага, а овие црно-бели маѓии треба да ги игнорираме, тие имаат моќ само онолку колку ќе им дозволиме,

Крвта...крвта беа три дамки како триаголник на перница.Ставив нова навлака, се истуширав, имавме секс,и маж ми заспа на таа перница.
Околу два-три ноќта слушнав како грчење како гргорење
Човекот беше смалаксан во нозе и раце, како лабави мускули и немаше глас само се мачеше да викне и само грчењето излегуваше. Сама го кревав за во такси, сама го шетав низ клиника, го згрешив одделението влегов во арестантско, врзан убиец примаше инфузија ми дофрлаше од таму, некој го истепа... Кафка сцени беше ноќта, дури прими некаде инфузии и стигнавме дома, спиеше како умрен и сабајлето не му беше ништо. Пола плата ја дадовме по приватни клиники некакви скенирања мозок, срце, некакви специјални неурохирурзи - сите креваа раменици, не знаеја што му било а сега не му е ништо. Добивме некакво бедно одговорче дека можда пролазен мозочен удар, за каков што прв пат слушав. Нека е така. Јас за инает уште спијам на истата перница, ако ја перам ја сушам како што се суши перница хоризонтално, после кога е сува ја ставам на жица да ја видат како знак дека „не сте вие ништо во споредба со чистото практикување православие“. Може и не беше од капките крв ама тие беа сигурни дека беше.
Има такви како тебе што се ослонуваат само на себе
Има такви како мене што се ослонуваат на Бог
и има такви што се ослонуваат на предмети и зборој
И сите сме испомешани - дали ти одговара или не, тука сме во исто време и на ист простор некогаш и во иста куќа
Вака сеа, камења се за градење, да ги постелиш пред да тураш асфалт, да си отпочиниш кога ќе ти здосади од одење, а децата не му ги донел ниту каменот, ниту штрк ниту нешто друго, туку сами си го направиле тие паровите, ете се фатило еднаш од 1000пати.

Премногу му даваш значење на вакви работи и премногу веруваш во истите, енергијата што ја губиш со тоа поарно изгуби ја да најдеш кој ти ги фрла. Не треба да ја испериш перницата и некому да докажеш нешто, туку да најдеш кој ти прави таква работа.
Јас да најдам дека некој ми прави такви работи (иако не верувам во истите, верувам во неговата омраза кон мене) вечерта додека спие ќе му се случи натприродна работа, т.е госпо ќе го запали со се куќа, или пак кога се прибира приквечер од некаде ќе го казни госпо со тоа што ќе го толчам со вреќа на глава дури има здив во него без разлика дали е стар, млад, жена, маж, дете, no hard feelings.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom