Фудбалери Kајганџии - Битола

E

Epsilon

Гостин
Море не само гости, дури и че играме. Али ја неам сајонската форма од порано. :D
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Ако сакате да умрам на терен, да ме носите надуша, тогаш нема проблем. :D
Нема сам да умриш не се секирај :D Како сме некои од нас залежани и тотално вон форма комедии ќе биди. Мислам дека просечен пензионер од паркот би бил подинамичен од мене. А сериозно, ќе треба вишок на играчи да имаме за замени. Инаку ебавме матер уште 10та минута ќе треба пауза да прајме
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Нема сам да умриш не се секирај :D Како сме некои од нас залежани и тотално вон форма комедии ќе биди. Мислам дека просечен пензионер од паркот би бил подинамичен од мене.
Јас сум просечен пензионер. :pos:[DOUBLEPOST=1454360289][/DOUBLEPOST]
Јас се нафаќам на раце да те носам ако треба :)
Дечки, настрана заебанцијата, нема шанси да играм. Кажете кога ќе играте, можеби ќе поминам да ве видам. :)
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
Нема сам да умриш не се секирај :D Како сме некои од нас залежани и тотално вон форма комедии ќе биди. Мислам дека просечен пензионер од паркот би бил подинамичен од мене. А сериозно, ќе треба вишок на играчи да имаме за замени. Инаку ебавме матер уште 10та минута ќе треба пауза да прајме
дечко ај за тебе зборај мољим те :D
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.210
Поени од реакции
4.951
Имам прашано за термин сала Павел Шатев, до 15ти Февруари се е фул, до тогаш нема слободен термин, после 15ти ми рекоја можи нешто да се најди, сега како ви одговара :D
Ако не ќе чекаме уште 15тина дена или пак некој близок со власта ако е одма ќе добиеме :P
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Имам прашано за термин сала Павел Шатев, до 15ти Февруари се е фул, до тогаш нема слободен термин, после 15ти ми рекоја можи нешто да се најди, сега како ви одговара :D
Ако не ќе чекаме уште 15тина дена или пак некој близок со власта ако е одма ќе добиеме :P
Или ќе чекаме за таму или како што рече ДевиАнгел на вештачката кај Император ама таму не знам што како. Како би играле отприлика? 4+1 или 5+1? :D
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.013
Поени од реакции
7.730
Или ќе чекаме за таму или како што рече ДевиАнгел на вештачката кај Император ама таму не знам што како. Како би играле отприлика? 4+1 или 5+1? :D
Кој 5+1 јас мислам 40та минута негде ќе нема за две екипи шутерски ќе си напрајме :D
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Ама 4+1 па апла ќе треба да трчаме :D Најубо е 5+1 со резерви али толку луѓе курац :D
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.210
Поени од реакции
4.951
Е за таму ќе треба да чекаме уште многу :D
Сега за сега не е отворено, само преку летото работи тоа, од мај/јуни негде отвора, сега нема шанси да е отворено...
Иначе исто се игра како во сала 5+1 е таман, само шо е малку поголемо и бара повеќе трчање :D
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Е за таму ќе треба да чекаме уште многу :D
Сега за сега не е отворено, само преку летото работи тоа, од мај/јуни негде отвора, сега нема шанси да е отворено...
Иначе исто се игра како во сала 5+1 е таман, само шо е малку поголемо и бара повеќе трчање :D
Е курац тогаш ќе чекаме за Павел шатев. Или Томасино ако закажи во Младост :D[DOUBLEPOST=1454363101][/DOUBLEPOST]
Јок бајо, не сум ни психички ни физички способен тренутно :D
Не сум ни јас бајо мој. Ова или ќе биди пресвртница или ќе одам курбан :D
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.013
Поени од реакции
7.730
Ама чекајте кај се членојте, толку нема Битолчани бе? немаме ич деца .. пак ќе речам не влечкајте од страна :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom