Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.444
Поени од реакции
5.406
Монтоливо или давај пас побрзо или пакувај се за у МЛС!
Племе ти ебам спор си ко трактор.
Остај тоа и на крај коа беше у живиот ѕид само он не скокна... се сврти ко пиче а топката над глава му пројде!


Како и да е... БРОКИ е крив!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.831
Поени од реакции
23.051
Овој Броки да ти бил тотален аматер јеботе, не се знаеше на терен кој кај тера. Ништо чудно Берлускони да ја праел формацијата, уствари не, и Барбара да ја праела ќе ја тепавмо јебена Верона, Специја се појаки од нив
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.831
Поени од реакции
23.051
Neka igra cel svet kurot slobodno, ali ako e vistina deka ima sansa Mihajlovic da go vratat, treba uste na poluvreme da go vikna
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.911
Поени од реакции
165
ding ding ding shame shame shame

Срам ми е да ги гледам умренициве.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.831
Поени од реакции
23.051
I edinstvenoto nesto dobro sto go imavmo Amaterov uspea da go posere i da mu ebe i detstvo i sve
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Толку е добар Броки шо Балотели почна пенали да утиња
 
C

Castiel

Гостин
До кога бе ќе ги глеам Монтоливо и Балотели во тим. Ма се да му ебам на монтоливо 200 топки изгуби. Уште и капитен ни е. Дај вади го и више никад на терен да не стапне.[DOUBLEPOST=1462114766][/DOUBLEPOST]
Толку е добар Броки шо Балотели почна пенали да утиња
Среќа па пред тоа Балотели палеше и жареше.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
До кога бе ќе ги глеам Монтоливо и Балотели во тим. Ма се да му ебам на монтоливо 200 топки изгуби. Уште и капитен ни е. Дај вади го и више никад на терен да не стапне.[DOUBLEPOST=1462114766][/DOUBLEPOST]
Среќа па пред тоа Балотели палеше и жареше.
Нема врска се заебавав, пошо сите го криват Броки (може и за кривење е) али не за џабе викале колку пари толку музика.[DOUBLEPOST=1462115106][/DOUBLEPOST]
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Фросиноне чим ти дават 3 гола дома нема шо да се говоре за ситуацијата у клубо нека и си ебат матер !
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.094
Поени од реакции
16.291
Само Берлускони е за кривење за ова шо се случва во Милан. Со Миха гарант ќе бевте во ЛЕ досега или бар во мн тесна борба за позиција во ЛЕ. Милијарда посто. Се посра шо се градеше колку шо се градеше цела сезона. Миха е одличен тренер, одличен избор за почеток на проектот. Лани пред да му ги продај онај манатиот од Сампдориа играчите, Сампдориа играше одличен фудбал и беше меѓу фаворитите на Марота и Паратичи за тренер на Јуве. Мн голем потенцијал има, знај да стегни тим и да почни да го гради како шо треба, и тактички е добар. Ако Берлу не го продај клубот за брзо црно ви се пиши...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom