Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.470
Поени од реакции
4.623
Пипо за кур не го бива. Шарави следна локација Сасуоло. Мексес во затвор.[DOUBLEPOST=1422136602][/DOUBLEPOST]
ајде бе вие доста...а ви чинеше кога освојувавме се и кога ни немаше рамен.Сега сне во криза и помирете се со тоа и готово :) АЛИ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ МИЛАН ЌЕ СЕ ВРАТИ ПОЈАК ОД БИЛО КОГА.
Екстра ти е тебе, блазе си ти
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
И НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ НИЕ НЕ СЕМ КАКО ФАНОВИТЕ НА БАРСА РЕАЛ ИТН. КОИ НАВИВААТ ЗА ТИМОТ ЗОШТО ИМААТ ДОБРИ ИГРАЧИ,НИЕ СНЕ ЗА МИЛАН ПОРАДИ ГОЛЕМИНАТА НЕГОВА
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
На Чезена и Емполи подобро им е организирана одбраната. Да имаа сериозни намери ќелавите уште оние пред да почне трансфер периодот ќе си купеа дефанзивни играчи, а не крила. Не дека лошо ќе ни дојдат Сусо и Черчи туку купуваат тоа што е достапно за без пари, а не тоа што е приоритет.

Веќе ги нема ни смешните центаршутеви на Абот, а Армеро беше изгубен како косовар во Сити Мол. :icon_mrgr:
Сега и Мексес ќе го јаде сигурно најмалку 4-5 натпревари и ќе го гледаме Закардо. Додека пишувам може они веќе го договориле Лешоски од Катанија.

Овој Пароло играчиште го направивме, со Парма ни има дадено мислам 2-3 гола и сега пак. :icon_lol:[DOUBLEPOST=1422137301][/DOUBLEPOST]
И НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ НИЕ НЕ СЕМ КАКО ФАНОВИТЕ НА БАРСА РЕАЛ ИТН. КОИ НАВИВААТ ЗА ТИМОТ ЗОШТО ИМААТ ДОБРИ ИГРАЧИ,НИЕ СНЕ ЗА МИЛАН ПОРАДИ ГОЛЕМИНАТА НЕГОВА
Со поголеми букви пиши, за да може газдата @Марли да прочита. :D

НИЕ СМЕ ЗА МИЛАН ПОРАДИ ГОЛЕМИНАТА НЕГОВА
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
И НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ НИЕ НЕ СЕМ КАКО ФАНОВИТЕ НА БАРСА РЕАЛ ИТН. КОИ НАВИВААТ ЗА ТИМОТ ЗОШТО ИМААТ ДОБРИ ИГРАЧИ,НИЕ СНЕ ЗА МИЛАН ПОРАДИ ГОЛЕМИНАТА НЕГОВА
:ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa::ojeaa:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Milan Channel's director Mauro Suma: "Inzaghi's position will be evaluated in the next few hours."
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Нека запалат бе и Каса Милан и Сан Сиро и таа вилата на Берлускони нека запалат па нека ги натераат да продадат клубот.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Нека запалат бе и Каса Милан и Сан Сиро и таа вилата на Берлускони нека запалат па нека ги натераат да продадат клубот.
Абе и ја вака си викав нека запалат се али и Берлускони има многу направено за Милан можеби стварно е во големи долгови,а гледаш и бара човекот некој кој ќе помогне ќе земе пола од клубот.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.445
Поени од реакции
5.407
Абе и ја вака си викав нека запалат се али и Берлускони има многу направено за Милан можеби стварно е во големи долгови,а гледаш и бара човекот некој кој ќе помогне ќе земе пола од клубот.
Ја би земал, само незнам како да стапам во контакт со него... дали би можел да ми помогнеш некако ?
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.445
Поени од реакции
5.407
?[DOUBLEPOST=1422139055][/DOUBLEPOST]
добро значи немора да се заебавате ја така читав е што сте и вие.
Не се заебавам озбилно те прашувам
Цел тим ни е слободни играчи... колку мислиш да ни кошта тимов?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom