Фан Клуб: Шкендија

Член од
26 септември 2007
Мислења
1.971
Поени од реакции
1.864
4.38 голманот прави фаул надвор од 16тник, последен во одбрана, судијата суди фаул, не да не му даде црвен, туку ниту го пожолте, а во прво полувреме на Ибрахими му додели жолт зошто го изведе фаулот без да даде дозвола судијата :facepalm:.
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
-4 od prvoto mesto na Miravci vo krajot na esenskiot del.

Ni treba kvaliteten igrac vo sredina i obavezno dvajca dobri stoperi i normalno Buba i Ibraimi da ostanat i titulata nema da bide problem.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.037
Поени од реакции
3.805
-4 od prvoto mesto na Miravci vo krajot na esenskiot del.

Ni treba kvaliteten igrac vo sredina i obavezno dvajca dobri stoperi i normalno Buba i Ibraimi da ostanat i titulata nema da bide problem.
Исто ли си сигурен како кого викаше дека 4 пати ќе не победите годинава? :D
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.823
Поени од реакции
7.118
Oti balisti ne navivaat nekolku kola ?

Sent from my 6039Y using Tapatalk
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.870
Поени од реакции
7.268
-4 od prvoto mesto na Miravci vo krajot na esenskiot del.

Ni treba kvaliteten igrac vo sredina i obavezno dvajca dobri stoperi i normalno Buba i Ibraimi da ostanat i titulata nema da bide problem.
A koi se ovie Miravci ne mozam da gi najdam na tabela?
....

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.896
@Goal Па шо бојкотирате бе изјасни се, исто и сезони наназад во одреден период ве немало на трибина па пак се враќате...
Бруно да не го барате пак назад сега со бојкотот :D
Или пак плата ви немаат префрлено ? :pos:

Мед и млеко ви течи од клубот вие во бојкот сте, не е никаква провокација ова, туку и мене ми падна чудно кога камерата покажа таму зад голот, а беше се празно..
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.037
Поени од реакции
3.805
@Goal Па шо бојкотирате бе изјасни се, исто и сезони наназад во одреден период ве немало на трибина па пак се враќате...
Бруно да не го барате пак назад сега со бојкотот :D
Или пак плата ви немаат префрлено ? :pos:

Мед и млеко ви течи од клубот вие во бојкот сте, не е никаква провокација ова, туку и мене ми падна чудно кога камерата покажа таму зад голот, а беше се празно..
За избори се ангажирани :D
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.971
Поени од реакции
1.864
Да видиме нардените денови дали ќе имаме продолжување на втората епизода од жанрите слични на филмот„Akrapovic can be a trainer“?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom