Фан Клуб: Шкендија

B

Beck's

Гостин
Ваква игра кој знае од кога немам видено, можеше 10-0 да заврши ако не се изнапромашеа при некои зицери.
Зеба конечно го покажа тоа што го очекувавме на почетокот.
Стартната постава е она што треба да стартува секој натпревар.
Секоја акција, секој прекин значеше и опасност за противникот кои денеска се изгубија, а како да не се изгубат...
Браво Шкенди
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Тетекс е распад систем дома победувате правите притисок имате добра игра ама што е со натпреварите на гости? За да бидете први,втори па и трети требаат бодови и на гости.
 
B

Beck's

Гостин
Тетекс е распад систем дома победувате правите притисок имате добра игра ама што е со натпреварите на гости? За да бидете први,втори па и трети требаат бодови и на гости.
Noviot trener pokazuva dobri znaci na prvite negovi natprevari. Imam verba deka ke prodolzat vaka, eve sledna vo Stip pa ke vidime
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.167
Поени од реакции
15.962
Лиги ти течат, ама не знам од болката од шлаканицата денес или од глупоста што ја поседуваш!?
Многу порази треба да се случат за да се изедначи со тоа што се деси у Купот :D

Туку одговорте му на тој дечкото шо има веза Штип со новиот тренер :D
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Многу порази треба да се случат за да се изедначи со тоа што се деси у Купот :D

Туку одговорте му на тој дечкото шо има веза Штип со новиот тренер :D
Море фала ви за тој пораз! Да не го изгубивме тоа финале ќе продолжеа лоповите со клубот и сега најверојатно веќе ќе бевме во општинска лига поради немањето пари.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.167
Поени од реакции
15.962
Море фала ви за тој пораз! Да не го изгубивме тоа финале ќе продолжеа лоповите со клубот и сега најверојатно веќе ќе бевме во општинска лига поради немањето пари.
Нема проблем, комшии сме ќе си помагаме у арно и у лошo :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom