Фан Клуб: Челзи

Член од
25 октомври 2012
Мислења
818
Поени од реакции
1.210
https://www.youtube.com/watch?v=UAze6-afy68 Грев ќе биде ако не им се даде шанса на младите таленти како Бога,Феруз,Бејкер,да почнат да тренираат со прва екипа,да стекнат искуство,од прикажаното се гледа дека имаме една од најдобрите младински школи во Европа..
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: L.A

L.A

Член од
19 јануари 2014
Мислења
1.695
Поени од реакции
1.019
https://www.youtube.com/watch?v=UAze6-afy68 Грев ќе биде ако не им се даде шанса на младите таленти како Бога,Феруз,Бејкер,да почнат да тренираат со прва екипа,да стекнат искуство,од прикажаното се гледа дека имаме една од најдобрите младински школи во Европа..
Па и според резултатите на младите се гледа дека имаме една од најдобрите школи ама сеуште не е реализиран некој талент, да влези во првиот тим, само купуваме :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Браво алал да муе мене искрено позитивно ме изненадил не очекуев вака да може да изигра
 
H

HoT IcE

Гостин
Прв пост у ФК Челзи, катчето што најмногу ми фалеше!
За оние што не приметија, бев отсутен од форумов, дури го избришавме акаунтот, но со помош на Ацид, се вратив. Старите навики тешко умираат, жолтиов скин боде во очи, а ми фалевте и вие дечки :D

<3
 

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
Добредојде одново. :cool:

А зошто вака не напушти, па и акаунт си бришел...лошо... :D[DOUBLEPOST=1416249229][/DOUBLEPOST]Во сабота на СК1 директно ќе оди Сити - Свонси, Челзи ги ставиле на четворката. Кој ја фаќа алал да му е, за нас останатите стримчињата се тука. :)
 
Последно уредено:

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
Барем пола од ваквите шанси да ги користеше, ќе имаше 20 голови до сега.
 
H

HoT IcE

Гостин
Јас од кога зборам овде дека на Хазард најголем проблем му е финишот. Никад нема да стане фудбалер од класа на Роналдо или Меси, баш ради тој финиш и храброста да преземе во свои нозе одговорност со соло акција или шут. Ептен игра тимски што ме малце нервира со оглед на каков квалитет се работи, да даде малце гас и да поработи на финиш ќе ги јаде луѓево во ПЛ како Заев.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom