Фан Клуб: Челзи

Член од
21 мај 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
11.477
Како добиваш н од Stamford?
Као да ти објаснам, ја тргаш онаа што е ко полукуќичка и од m>n. Не знам дали сфати. :D

Друг пат ќе пишам кога сум саркастичен. Поентата ми беше дека многу портали го имаат пишувано Стенфорд, а исто и вака меѓу луѓево. :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Као да ти објаснам, ја тргаш онаа што е ко полукуќичка и од m>n. Не знам дали сфати. :D

Друг пат ќе пишам кога сум саркастичен. Поентата ми беше дека многу портали го имаат пишувано Стенфорд, а исто и вака меѓу луѓево. :D
Ама и Филипе мислам дека те имам прочитано дека Фелипе го пишуваш. Не бива :unsure:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
11.477
Јас не знам да препознаам. :(

Ај доста оф-топик, ќе ни го затворат фан клубот. :D Коста спремен за со КПР така?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Рамирес и Коста се враќаат, само Реми и Микел повредени.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.067
Поени од реакции
8.123
МЕЃУ МЕЃУ МЕЃУ

2 пати влезе на 0-1 и со Сити и со Јунајтед примивме гол.ДРВО
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
eheee ako bil najdobar togas ne znaci deka sega ne e drvo
Микел си е супер играч. Можеби лимитиран во напад, ама во одбрана одлично си ја врши задачата. Едно време игравме со Микел и Рамирес на средина во сите битни натпревари и супер функционираа. Сега го имаме Матич, па не може да фати регуларно место во прва постава, ама е и повеќе од добра замена и може да покрие во секое време. Ептен потценет играч, ама добро. Повеќето фанови гледаат само кој ќе им фати око со атрактивна игра, а не и кој неприметно си ја завршува работата на терен.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Утре мора да ги здробат гнасине КурПР, колку не имаат заебано, без 5 комада да не си идат од СБ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom