Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Какви гробари не ги пратиме више нив, чука и борац се поактуелни :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Да ти кажам право, дечкото е извонреден и со Шнидерлин би чинеле одличен тандем, какви Бастијани, Фелаиниевци и Керици. Само да пратат 10+м понуда. :cool:[DOUBLEPOST=1449948701][/DOUBLEPOST]Каков Манчестер, каков Реал дајте го Баерн да се играме! Каква феноменална игра и сезона, грев ќе биде да не играме ЛШ следната сезона!

Ништо другари, штедете пари за ЛШ следна сезона :cuc:
 
Последно уредено:
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Сите ги воспеваат Хуго и Катаи, но на овој меч за мене играч на натпреварот беше Срки тако звани Плавшиќ, кој што несум видел толку мал човек толку много да трча и да има муда.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Од кј го зедоа Хуго бе? Ка го гледам, копија од Иско е. Од стил на игра, од движења, па све до физички изглед. Брат близнак му е 100% :)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
Од кј го зедоа Хуго бе? Ка го гледам, копија од Иско е. Од стил на игра, од движења, па све до физички изглед. Брат близнак му е 100% :)
Од Торпедо Москва мислам дека го зедоа .
 
Член од
1 јули 2015
Мислења
16
Поени од реакции
6
SEGA LJUGE NAJBITNO E DA GO ZADRZIME OVAJ TIM I TRENERON ZASTO ONAKOV RETKO SE NAOGAT VO EVROPA SO USE NEKOE ZASILUVANJE NAPAD NA LIGA SAMPIONI SPORTSKI POZDRAV
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
SEGA LJUGE NAJBITNO E DA GO ZADRZIME OVAJ TIM I TRENERON ZASTO ONAKOV RETKO SE NAOGAT VO EVROPA SO USE NEKOE ZASILUVANJE NAPAD NA LIGA SAMPIONI SPORTSKI POZDRAV
И да се најдат пари али управата гледа излез само со продавање на Марко да се реши тој проблем. Реално сам пласма во лш со овој тим можеби на него ке ја дигне цената и дупло од досега понудената, не само на него и на остаток од екипата али еве тој као најбаран до сега со најголема понуда. Прашањето околу титулата е скоро па решено сега останува она најбитното што сите го посакуваме.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
И да се најдат пари али управата гледа излез само со продавање на Марко да се реши тој проблем. Реално сам пласма во лш со овој тим можеби на него ке ја дигне цената и дупло од досега понудената, не само на него и на остаток од екипата али еве тој као најбаран до сега со најголема понуда. Прашањето околу титулата е скоро па решено сега останува она најбитното што сите го посакуваме.
А незнам дали постои некој друг излез освен продавање на Марко...
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
А незнам дали постои некој друг излез освен продавање на Марко...
Та управа е зато и на то место да мисли на то и да најде идеално решение, зш немаме ние 100 играч ко Марко па ајде да прежалиме еден. Знаеме дека понудената сума е далеку од реалната и знаеме дека евентуален пласма во лш што носи т.е двојно поголема понуда од сегашната за него и за остало да не збориме.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Та управа е зато и на то место да мисли на то и да најде идеално решение, зш немаме ние 100 играч ко Марко па ајде да прежалиме еден. Знаеме дека понудената сума е далеку од реалната и знаеме дека евентуален пласма во лш што носи т.е двојно поголема понуда од сегашната за него и за остало да не збориме.
а и знаемо дека итно ни требав паре, знаемо дека ако сакамо да га задржимо овј тим треба да се најдев паре за играчи и знаемо дека ако сакамо да играмо ЛШ мора да се подморив стари обавезе, такој да остануее дека смо у тесно и под итно ни треба кеш...
пс. Најверојатно Леталек доаѓа кај нас бивш играч на Дортмунд
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Марко Грујиќ, д кинг :cuc::

Malo je zastao, pa nastavio. Onako iskreno.
"Sad kad smo bili na basketu protiv Fenerbahčea. Vule (Vukašin Jovanović, prim. aut.) doslovce mi kaže: ’Brate, vidi ovu ludnicu, ako mi uđemo u Ligu šampiona biće tri puta jače’. Šteta što neću doživeti da bar pokušam. Ako oni to uspeju... Plakaću u Liverpulu. Ali dobro pitanje je da li bi poziv ovakvog kluba i ovakvog trenera došao ponovo".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom