Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.179
Поени од реакции
3.153
Нашиве биле заинтересирани за Стојанче Велинов и биле во преговори..
Искрено потребен ни е напаѓач но не баш овој што беше вмешан за обид на местење натпревар..
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.294
Поени од реакции
5.495
Нашиве биле заинтересирани за Стојанче Велинов и биле во преговори..
Искрено потребен ни е напаѓач но не баш овој што беше вмешан за обид на местење натпревар..
Овај е идеален за кај вас,100% компатабилен :X3:
 
Z

ziko bt

Гостин
Јас за Велинов слушнав дека никој го немал видено од ко излегоја муабетите за местење. Овај ако оди негде,то ќе биди Идризово. :D
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779
Нашиве биле заинтересирани за Стојанче Велинов и биле во преговори..
Искрено потребен ни е напаѓач но не баш овој што беше вмешан за обид на местење натпревар..
Ако гледаш така не треба ниеден играч да игра за клуб у Македонија. Све се местачи зошто фудбалот ни е мизерен. Ако треба некој да е обележан како местач/и тоа треба да се газдите на клубовите.
Раководствоно ваше е у реду а Велинов јавно што е обележан не е у реду. Фудбал треба да се забрани кај нас да се игра и да се почне од нула со деца. Ова што е сеа да се распушти се.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Тетекс местеше ептен апла, ама ка ќе видим дека некој се подјебава за местење, ка речи има барем еден клуб у Македонијава што не мести...
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
162
Поени од реакции
120
Александар Стојановски после неколку години се враќа во Тетекс :D

Каков тим ќе биде ова.. :D
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Сигурно Брацо нема ништо со Тетекс? Шиш, Аце...нешто ми смрди овде :D
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
162
Поени од реакции
120
Сигурно Брацо нема ништо со Тетекс? Шиш, Аце...нешто ми смрди овде :D
Па имаше муабет дека уште некој го зел со Блашко клубов.. а според играчиве незнам.... можно е :D[DOUBLEPOST=1438128910][/DOUBLEPOST]силекс - Тетекс 1:1
Стрелец: Чаволи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom