Фан Клуб:Реал Сосиедад

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од Грмуш, 8 мај 2010.

 1. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  28.404
  Допаѓања:
  57.315
  Ако видите некој гол да се шета низ Охрид како се дере "Долу Влада, Косово не е Србија, Биафра не е Нигерија" да знаете дека е Malcolm van den Сабаховић
  На Malcolm van den Сабаховић, Толстој и blanco им се допаѓа ова.
 2. gooner4life

  gooner4life Arsenal-Maniak

  Член од:
  11 јули 2008
  Мислења:
  6.956
  Допаѓања:
  1.460
  Carlos Velaaaa :pipi:
  Само поради ѕверкава би сакал да ги гледам Сосиедад како успеваат и во лига и во ЛШ.
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MrzaRules

  MrzaRules Гостин

  Епа си го шитна Венгер, и сеа типот игра ко луд во Сосиедад.
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 4. gooner4life

  gooner4life Arsenal-Maniak

  Член од:
  11 јули 2008
  Мислења:
  6.956
  Допаѓања:
  1.460
  Море и кај нас какви голчиња имаше дечкото.. најдобрите лобчиња ги умее :)
  Сепак да не би бил продаден би бил во засена на Санти/Волкот и слични кои пред играле и би играле.
  Така да не ми е криво што си успеа, напротив многу ми е кеиф
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Malcolm van den Сабаховић

  Malcolm van den Сабаховић SAVE US

  Член од:
  8 јуни 2007
  Мислења:
  5.434
  Допаѓања:
  9.505
  Вчера само 1:1
  Добро, штета е, ама тоа им се случува и на најдобрите екипи од Примера (а само една е таква, се останато е просек, вкупно 19 екипи). Но, здрави и живи, атакуваме на конечен скор 37 1 0 на крај од сезона, што воопшто нема да биде изненадување, кога се знае што е и кој е Сосиедад!
  На Ilumious, ManUtdChampions, SanIker и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. RickyLFC9

  RickyLFC9 πολυμαθής

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  13.992
  Допаѓања:
  24.475
  Честито.
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  56.113
  Допаѓања:
  90.420
  честитки до членот Малколм, иако требаше за Рамазан ваков поклон но тоа е што е, победите не бираат празници.
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 8. [ Македоникус ]*

  [ Македоникус ]*

  Член од:
  23 јануари 2009
  Мислења:
  10.640
  Допаѓања:
  2.498
  Браво, и после Шпанско било само Реал и Барса..:D
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 9. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  28.404
  Допаѓања:
  57.315
  Па да бе.
  Реал и Барса.
  Реал Сосиедат и Барселона. Што не е јасно ? :D
  На ibn kajjim, Jaqen H'ghar, Факе и уште 5 други им се допаѓа ова.
 10. Malcolm van den Сабаховић

  Malcolm van den Сабаховић SAVE US

  Член од:
  8 јуни 2007
  Мислења:
  5.434
  Допаѓања:
  9.505
  Фала Ви. Го гледав прее паралелно, со Селтик. Задоволен сум што влезе тимот во групи. Сфаќам, уште позадоволни се оние кои имаат свој омилен тим во Лш, бидејќи после (ваљда) 9-10 години, конечно ЛШ доби на квалитет. Не е мала работа најдобриот тим во Кумовата Слама да игра во исто натпреварување со нечиј омилен тим.

  Ваљда слават и во Лион, задоволни што испаднаа од најдобрите, без да примат бар 10 гола, како што и скептиците од Сан Себастијан очекуваа.
  Tyler Durden, blanco, dragonsky и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Шампион на ПЛ и Калчо LMS, еx-освојувач на Ла Лига

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  19.827
  Допаѓања:
  18.875
  Честито и од мене. :D
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 12. gooner4life

  gooner4life Arsenal-Maniak

  Член од:
  11 јули 2008
  Мислења:
  6.956
  Допаѓања:
  1.460
  Карлитоооооос
  Велаааааааааааа!
  Честитки момци :D
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 13. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  28.404
  Допаѓања:
  57.315
  Да не има некои информации дека Јунајтед се повлекле од ЛШ после дознавањето дека се во група со вас ?
  На Matador :) и Malcolm van den Сабаховић им се допаѓа ова.
 14. RickyLFC9

  RickyLFC9 πολυμαθής

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  13.992
  Допаѓања:
  24.475
  На Malcolm van den Сабаховић му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Malcolm van den Сабаховић

  Malcolm van den Сабаховић SAVE US

  Член од:
  8 јуни 2007
  Мислења:
  5.434
  Допаѓања:
  9.505
  Сеедно им е, во секој случај губат. Ама нека гледаат од Лион, нека учат, уште тие слават низ улиците, оти изгубија од Сосиедад, а тоа ти е исто ко да тепаш, со било кој друг тим, кој не е Сосиедад = просечен.
  Па да, се поклопија работите. Конечно ќе види manUre што е ногомет :D

Сподели преку: