Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
19 март 2011
Мислења
12.750
Поени од реакции
13.969
Nez zaso go cuva Ibra uste vo igra, neka go stavi Marsijal mesto nego, a moze I Fela mesto Mata.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010
3 пати ме тагнал дур сум бил офлајн, збори за фиксација :pos:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.422
Поени од реакции
20.125
Ќе видите денес што значи да се биде Јунајтед, тепаме 3-0 со тотална доминација .... ова од извори блиски на влада !!!!
3-0 плус извори блиски на влада, другото горе доле преовеличување :D
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Не радува ситуацијава со Марсиал. Срамота ќе е уште еден таков талент да го продадеме после една сезона. Проблемот е што ми се чини и Марсиал има некој тежок карактер, не нешто како Мики па после тоа седнување на клупа да се врати во одлична форма, овој мислам ќе се доискара со Мурињо.
 
Член од
16 ноември 2014
Мислења
241
Поени од реакции
251
Кој жар бе брат? :D

Ептен слаби, безидејно вртење околу 16тник. Одбраната на Лестер е бетер од нашиот напад иначе кур ќе водевме 0-2.
Незборвам за игра и шанси. Имаше агресивност и оштрина во дуелите, им се познаваше и во фаците чим ги даваа во кадар, Баји во аутот таму, Мата агресивно врз Варди (WTF?!), голманот исто...
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.537
Поени од реакции
1.172
Не ми се свиѓа ова со Марсијал, воопшто. Јанг добива минутажа, а до вчера беше на излезни врата.
Ова со Марсијал е исто што го правеше со Мики се сеќаваш.... додека не биде на ниво какво што посакува Мурињо затоа што знае дека има капацитет, веројатно и нема да добие минутажа!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom