Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Добро бе ако навистина е женско од каде да знам дека во фан клубов има жени никогаш не сум ни помислил дека е можно тоа плус името како што е потпишано
Ilumious
Патник, педер, поет, администратор, масон не сум ни помислил дека жена може ваков ник да има и ако би знаел дека е жена сигурно ке и пишам брат ке ти го испушам а не женска за оваа прекрасна вест би ти ја лижел шала на страна како и да е @Ilumious извини ако нешто се навреди никогаш на жена не би и пишал вака да знам дека е жена али тоа е тоа, да не има случајно уште некоја девојка во фан клубов да знам која е пошо не го следам фан клубов многу долг период па да знам кој се женски кој машки
Па педерите се по машки и јас сум по машки, не кријам, се што пишува под јузерот е точно :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.092
Поени од реакции
16.290


Брат му на Гризман напиша па избриша ама бателете ова дајте свингерскиов фан клуб да го разработиме, кој со кого :icon_lol:
Еј на крај ако остани Погба кое дупчење ќе падни :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Еј на крај ако остани Погба кое дупчење ќе падни :D
Ние веќе прејдовме на поинакво дупчење, дупчење во небуквална смисла на зборот е за мали деца :icon_lol:
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Ххххх па и јас коа се зачленив мислев според никот е машко, ама па после според пишувањата, слики собиранки ова она сватив :)))



Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.092
Поени од реакции
16.290
Ние веќе прејдовме на поинакво дупчење, дупчење во небуквална смисла на зборот е за мали деца :icon_lol:
Jaс мислев уште на пушење сте, my bad :D Оргииииииии

Него дајте му на чоекот нека пушти нешто запнал не го заебавајте :D
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Остане остане, никому ништо парите ќе ги дадеме на друго место, туку вас колку ве боли што Погба ви е пред заминување тоа е чудо едно.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.092
Поени од реакции
16.290
Остане остане, никому ништо парите ќе ги дадеме на друго место, туку вас колку ве боли што Погба ви е пред заминување тоа е чудо едно.
Неможам да спијам од шо ме боли :D не се заебавај како вие настроен овај со пушењето мене би ми било страв друго да не ме боли :D
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Најофицијално... Брејкинг...Готово е, Честитки !!!

Погба во Манчестер утре вечер потпишува.
99м за Јуве + 2 женцки фанови да прејдат во фан клуб Јуве :backa:
:pijani:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Неможам да спијам од шо ме боли :D не се заебавај како вие настроен овај со пушењето мене би ми било страв друго да не ме боли :D
Ти може не али има други кој ќе плачат, а еве и ако не иде кај нас да речеме што фајде за вас.И видал така па ви го лапнаа и тоа за помалку пари од ние што дававме.Муабетот ми е Погба ќе си иде, дали кај нас дали реал, дали сеа или наредна, вие тука ништо не можете.А сигурен сум дека никој нема да даде повеќе од нас, ако се паметни од Јуве ќе земат и ќе бегаат.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.092
Поени од реакции
16.290
Ти може не али има други кој ќе плачат, а еве и ако не иде кај нас да речеме што фајде за вас.И видал така па ви го лапнаа и тоа за помалку пари од ние што дававме.Муабетот ми е Погба ќе си иде, дали кај нас дали реал, дали сеа или наредна, вие тука ништо не можете.А сигурен сум дека никој нема да даде повеќе од нас, ако се паметни од Јуве ќе земат и ќе бегаат.
Демек Јуве не е атрактивна дестинација или клуб на ниво на Манчестер па сите ни бегат? =) Дај не се заебавај, тоа што оперираме како клуб според одредени правила не напрај под вас :). Јуве тепа години политика - кој не сака да биде дел од клубот не го ни држиме кај нас, Видал сакаше да си оди го пуштија, кога не сакаше да си оди (случајот со вас) не го продадовме, не е прашање сумата на пари. Јувентус не е приморан да продава стабилен е финансиски секоја година се зголемува обртот на капитал оваа година +200м мислам не ме држи за збор. За Погба нема да плачам оти се салам пари едно, друго не го користиме цел потенцијал на Погба моментално затоа што Јуве не игра таков фудбал и е заменлив. Секој играч е заменлив во секој клуб, и трето е тоа што колку што вие би платиле толку нас не кошташе стадионот.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Демек Јуве не е атрактивна дестинација или клуб на ниво на Манчестер па сите ни бегат? =) Дај не се заебавај, тоа што оперираме како клуб според одредени правила не напрај под вас :). Јуве тепа години политика - кој не сака да биде дел од клубот не го ни држиме кај нас, Видал сакаше да си оди го пуштија, кога не сакаше да си оди (случајот со вас) не го продадовме, не е прашање сумата на пари. Јувентус не е приморан да продава стабилен е финансиски секоја година се зголемува обртот на капитал оваа година +200м мислам не ме држи за збор. За Погба нема да плачам оти се салам пари едно, друго не го користиме цел потенцијал на Погба моментално затоа што Јуве не игра таков фудбал и е заменлив. Секој играч е заменлив во секој клуб, и трето е тоа што колку што вие би платиле толку нас не кошташе стадионот.
Nikoj ne rece deka ne ste atraktivna destinacija, ali za Real i te kako ste pa i za nas. Ok ako ne vi do parite dajte go za 50ce moze. Do vcera kupuvavte na rati, sea se rasfrlas kolku vi vredel stadionot hah.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom