Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
746
Поени од реакции
639
Добро бе ако навистина е женско од каде да знам дека во фан клубов има жени никогаш не сум ни помислил дека е можно тоа плус името како што е потпишано
Ilumious
Патник, педер, поет, администратор, масон не сум ни помислил дека жена може ваков ник да има и ако би знаел дека е жена сигурно ке и пишам брат ке ти го испушам а не женска за оваа прекрасна вест би ти ја лижел шала на страна како и да е @Ilumious извини ако нешто се навреди никогаш на жена не би и пишал вака да знам дека е жена али тоа е тоа, да не има случајно уште некоја девојка во фан клубов да знам која е пошо не го следам фан клубов многу долг период па да знам кој се женски кој машки
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.908
Поени од реакции
10.540
Добро бе ако навистина е женско од каде да знам дека во фан клубов има жени никогаш не сум ни помислил дека е можно тоа плус името како што е потпишано
Ilumious
Патник, педер, поет, администратор, масон не сум ни помислил дека жена може ваков ник да има и ако би знаел дека е жена сигурно ке и пишам брат ке ти го испушам а не женска за оваа прекрасна вест би ти ја лижел шала на страна како и да е @Ilumious извини ако нешто се навреди никогаш на жена не би и пишал вака да знам дека е жена али тоа е тоа, да не има случајно уште некоја девојка во фан клубов да знам која е пошо не го следам фан клубов многу долг период па да знам кој се женски кој машки
Има, Epsilon
пази другпат на кого, како и што!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
700
Поени од реакции
979
Добро бе ако навистина е женско од каде да знам дека во фан клубов има жени никогаш не сум ни помислил дека е можно тоа плус името како што е потпишано
Ilumious
Патник, педер, поет, администратор, масон не сум ни помислил дека жена може ваков ник да има и ако би знаел дека е жена сигурно ке и пишам брат ке ти го испушам а не женска за оваа прекрасна вест би ти ја лижел шала на страна како и да е @Ilumious извини ако нешто се навреди никогаш на жена не би и пишал вака да знам дека е жена али тоа е тоа, да не има случајно уште некоја девојка во фан клубов да знам која е пошо не го следам фан клубов многу долг период па да знам кој се женски кој машки
затоа ти се затрча :D
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Нешто не може да се купи со пари. :pos:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
Боо еј замалев хахаха...:pos::pos:

Него стварно до кај е работава со Погба? Лекип пишува скоро готово, Марота вика нема контакт со Јунајтед така да нешто измеѓу е според мене.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Ах мамицата мислев дека сме го потпишале кога видов колку страни се испошани, оно да ти збореле за пушење...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670

Kajgana Shop

На врв Bottom