Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ааа не враќам на фанови од други клубови што мислат метите или играчите нивни дека се, џабе ми праќате пораки. Јебига, привилегирано инфо, нека си најдат од нивни клуб некој што има информации. Митен испадна класа човек највеќе према Филип и редно е да биде испочитуван.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Ааа не враќам на фанови од други клубови што мислат метите или играчите нивни дека се, џабе ми праќате пораки. Јебига, привилегирано инфо, нека си најдат од нивни клуб некој што има информации. Митен испадна класа човек највеќе према Филип и редно е да биде испочитуван.
Баш ме заинтригира сега, де пиши ми кој :cenzura:
 
Член од
20 јануари 2015
Мислења
309
Поени од реакции
609
@Ilumious кажи само дали е белец или црнец и дали имаше барем една шпекулација за него да видам дали ќе го погодам во ПП :D
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Црнец е,со бела коса.
немој вакви дезинформации ти се молам, коа ќе ми текне Џибрил Сисе има сменето милион клубови ќе помислам дека по него се тргнати....или пак се :свиркам:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.443
немој вакви дезинформации ти се молам, коа ќе ми текне Џибрил Сисе има сменето милион клубови ќе помислам дека по него се тргнати....или пак се :свиркам:
па оти да не Сисе? нека освои и он ПЛ
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
немој вакви дезинформации ти се молам, коа ќе ми текне Џибрил Сисе има сменето милион клубови ќе помислам дека по него се тргнати....или пак се :свиркам:
На Аруна Коне мислев:D
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.560
Поени од реакции
1.019
Балотели ? Најефтин е по килограм маса али пак од друга страна најскап по грам мозок !
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
1.820
Поени од реакции
5.926
Гледам дека на широко се збори за напаѓач, а што правиме со стопер? Ќе се зема нов?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom