Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Се осеќам ко Рос ко не сакаше да го знај полот на бебето и сите околу него знаеа. :(
Tука индиректно се праат и формации, во стилот на “добро е што не е Кавани“ така да поише ми личи коа Маршал и Лили не сакаа да знаат а Барни знаеше па ги убиваше цело време.
Машко е...не не, женско е...а вие што сакате, машко или женско да е? Хах машко е бе стварно...или женско.

Фала богу не е Кавани, ама нешто со Ибрахимович не поврзуваат. Може да успеаме само со Руни, Чича и Депај ама и овој е добар да дојде периодов. Агуеро ќе беше добро да им го дрпнеме. И Лукаку е моќен, мене ми се допаѓа. Роналдо да си го вратиме е најдобро. А зашто не понудат 120 мил за Милер? Го имаат они Левандовски, Рибери и Робен...:zloo:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.651
Поени од реакции
9.229
Мoжи и дa се oди нa пoзaјмицa сo некoгo (Ибрa нa пр)...А и Педрo кaкo лaжнa 9 би мoжел, нo не би ме изненaдилo дa имa и вистинa зa Лукaку. Зa ПЛ е и пoвеќе oд сoлиден, пoлекa стекнувa искуствo и мoже дa грми вo фoр.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.892
Поени од реакции
10.517
Мoжи и дa се oди нa пoзaјмицa сo некoгo (Ибрa нa пр)...А и Педрo кaкo лaжнa 9 би мoжел, нo не би ме изненaдилo дa имa и вистинa зa Лукaку. Зa ПЛ е и пoвеќе oд сoлиден, пoлекa стекнувa искуствo и мoже дa грми вo фoр.
мене желба ми е Ибра така да ептен ке се разочарам ако донесат шпиц а не е он, по автоматизам ке нема шанси у иднина да се донесе
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Не им кажувај @Ilumious, не заслужиле. :P :D Колку работи има вака што ќе ги дознаете ако нè читате само ехеее... :)))
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Da, читајте не, меѓу редови ќе имаме вакво инфо во иднина :р
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Неизвесноста само хахаха! На нивоу! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom