Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
На еден ден, тест период да напраам ионака не сум ја искористил алатката, сеуште :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
воа џејн ма интересире коа банирана душичка е :D
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
неџа у мојте теми неј никакоФ фактор!

јас него можум да го банирум ако сакум

ама не сакум :)
шо га ебум работава а

Човек да не знае со кого да се согласи, дали со Џон или со Џејн.
Форумски џон > тв џон, форумски џејн :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
На еден ден, тест период да напраам ионака не сум ја искористил алатката, сеуште :D
Ама види, за теставе са плаќе. Ако платиш, може да а договориме. :P[DOUBLEPOST=1427467341][/DOUBLEPOST]
шо га ебум работава а



Форумски џон > тв џон, форумски џејн :D
Имиш оше нооого за учејне. :D
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Пореална приказна ми личи дека еден ден @vidooq ќе заигра за Ипсвич.
Фалкао на мали пред зграда да го земам нема гол да даде не па со Арсенал и Челзи.
Беше страшен,сега е катастрофа.
Велбек појак е :D
Ако се деси ова што го пишав,ќе ве цитирам сите до еден,а ти нареден пат ќе частиш едно пиво:D,секако ова се важи само ако заигра у тие мечеви:pos:.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.503
Поени од реакции
62.308
Пореална приказна ми личи дека еден ден @vidooq ќе заигра за Ипсвич.
Фалкао на мали пред зграда да го земам нема гол да даде не па со Арсенал и Челзи.
Беше страшен,сега е катастрофа.
Велбек појак е :D
Не го дирај Дени бој, секогаш кога ке соплете у Арсенал, некаде солза капнува...
 
Член од
14 февруари 2015
Мислења
199
Поени од реакции
82
Не сум поρанешен баниρан член туκа на фоρумов сум за да му најдам тρага на john и ΚОНЕЧНО да го фатам:zloo:[DOUBLEPOST=1427472045][/DOUBLEPOST]Идиотон дел босκе го κρитиκувал нашиов зашто валдес не добивал минутажа саκал да го земе во ρепρезентација па пичκе ти матеρине ти κога игρаше за баρса не го земаше сега баρаш да игρа пρед давид:facepalm:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.757
Поени од реакции
20.465
пласман во ЛШ бе телееееееееее[DOUBLEPOST=1427466598][/DOUBLEPOST]да му го јајте куро на Фалкао :pistoldz:
На еден ден, тест период да напраам ионака не сум ја искористил алатката, сеуште :D
Да го пријавам за навреда да не му влезе на суво
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
Не сум поρанешен баниρан член туκа на фоρумов сум за да му најдам тρага на john и ΚОНЕЧНО да го фатам:zloo:[DOUBLEPOST=1427472045][/DOUBLEPOST]Идиотон дел босκе го κρитиκувал нашиов зашто валдес не добивал минутажа саκал да го земе во ρепρезентација па пичκе ти матеρине ти κога игρаше за баρса не го земаше сега баρаш да игρа пρед давид:facepalm:
:cautious:
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Керик,Џонс и Руни ќе стартуваат вечерва се надевам дека нема да се повреди никој од нив.[DOUBLEPOST=1427486025][/DOUBLEPOST]Кога не знае Велбек да даде гол тука е Руни:)
 
Последно уредено:

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Чудни ми се овие нашите во одбраната. Хари Кејн кој жари и пали на сите утакмици против нас никаде не се виде.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Чудни ми се овие нашите во одбраната. Хари Кејн кој жари и пали на сите утакмици против нас никаде не се виде.
Кога им се игра одлични се ама треба да им гори под нозе за да го извадиш најдоброто.

Кејн гол за 18 секунди, ни простор за прилагодување, деби, нови соиграчи, ваков терен, онаков терен. Ѕверка. Знам дека може наредната сезона да е жртва на самиот себе ама дечково го има осетот за гол со кој се раѓаш. Може само самиот да се упропасти.
 
B

BooBojan

Гостин
Сo леснoтијaтa сo кoјa ги пoстигнувa гoлoвите пoтсетувa нa Меси. гo немa гo немa гo немa и oп еден пoтег и гoл...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom