Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Јас иако не го сакам , не би сакал да се продаде , ко што викаш ке треба против тие екипи ,а и ако успееме да се пласираме во ЛШ не знаеме со кого ке паднеме и таму може да треба.

А за ангеле , самиот се‘ си објасни во интервјуто за МУТВ зашто му е падната формата и дека ке се поправи. А и да не заборавиме он играше до крај на мај со реал на три фронта , а на светското ги одигра сите натпревари до крај , никој играч од ПЛ не изиграл толку лани. И за Персата важи ова , преморени се. Ќе се оправат ваљда.
Се согласувам со се што рече само што Перси е во години и не верувам да ќе му го продолжат договорот.... :)[DOUBLEPOST=1425290266][/DOUBLEPOST]Маркињос вчера кажал дека и Барса и Манчестер го барале ама му се останувало во ПСЖ, чкртнете тоа од листа.
 
B

BooBojan

Гостин
Акo Вaн Гaл немa шпиц шo дaвa 20 гoлa пo сезoнa кoј тoгaш имa. Никoј не му е крив шo пoстaвенoстa нa игрaтa и безидејнoстa нa тренерoт нa мoменти изгледaaт кaкo нa Мaк втoрoлигaш.
Игрaњетo сo двa шпицa имa и дoбри и лoши стрaни aли шпиц кaкo руни у мoментoв вo пaртнерствo сo билo кoј ќе нoси нaјдoбри резултaти. Тoa шo другите делoви oд тимoт се зa жaлење е друг прoблем.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
И Рио Фердинанд ми се чини во младоста (кога бил девојче :D) бил фан на Ливерпул. :(

Сеа шо прајме? Ти сосила споделуваш вести кои го прават Фергусон хипокрит?
младост лудост.......само овој не ми изгледа дека има младојачко лудило.....
и не го напишав ја текстот само го споделувам
don't kill the minnesinger :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А Арсенал има/имаа играч со тетоважа од Келн да им игра за клуб. Страшна работа. Јас викам да се обесат ваквиве фудбалери.

Пролупаа комплетно со хуморот и оннет и оффнет.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Може не е до радувањето колку до дресот што го носи.......или пак не, што знам
п.с не мора секоја одбрана на ваш играч, ваш став или слично да ја започнувате со контра напад....
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Може не е до радувањето колку до дресот што го носи.......или пак не, што знам
п.с не мора секоја одбрана на ваш играч, ваш став или слично да ја започнувате со контра напад....
Што има врска дресот. Хендерсон ден денес, после четири години оди да ги гледа Сандерленд. Го имаше и на финалето против Сити на трибина со навивачи, лани за купот.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Што има врска дресот. Хендерсон ден денес, после четири години оди да ги гледа Сандерленд. Го имаше и на финалето против Сити на трибина со навивачи, лани за купот.
Kрај краева и ти имаш спиено со дрес од Перси, па никому ништо. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom