Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
Кога ќе има одлука за Агуеро? Веќе четврток дојде, со ова учењето побрзо минувале деновите. :D
А тек замисли на диета ко ќе си колку брзо минуваат, да ги ебум. :D
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Ја има ли негде утакмицата против Милан на Сан Сиро од 2009, кога Парк му се залепи на Пирло? Торент нешто, некој?
дали ова е истата утакмица кога Рафаел го стави во џеб на Роналдињо?
Јас таа утакмица ја барам веќе некое време, никако не можам да ја најдам. А многу добро се сеќавам дека Роналдињо не помина ниту еднаш. Одма после тоа се повлече од Европа.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
дали ова е истата утакмица кога Рафаел го стави во џеб на Роналдињо?
Јас таа утакмица ја барам веќе некое време, никако не можам да ја најдам. А многу добро се сеќавам дека Роналдињо не помина ниту еднаш. Одма после тоа се повлече од Европа.
Таа е иако даде гол кога се одби од некој топката и влезе во гол. Следното коло ја зголеми колекцијата Рафа со што Рибери го чуваше.

Нема казна за Агуеро, мислам дека тоа беше одлучено уште пред три дена.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010
дали ова е истата утакмица кога Рафаел го стави во џеб на Роналдињо?
Јас таа утакмица ја барам веќе некое време, никако не можам да ја најдам. А многу добро се сеќавам дека Роналдињо не помина ниту еднаш. Одма после тоа се повлече од Европа.
Брат, нешто си се помешал. :D
Таа е утакмицата, али далеку од ставање во џеб, пошто Роналдињо ни даде гол, а му намести еден на Сидорф, кога овој ни даде гол со пета.
Имаше Роналдињо уште 2-3 зицера, али Ван Дер Сар едниот го извади, другиот Роналдињо го шутна право во него.

Него таа утакмица ке ми остане у сеќавање по 2-те асистенции на Флечер, и секако, фактот дека Ферги сакаше да му влезе на Еванс, да го зачука у земја зашто правеше овој киксови цел меч, па го фати Филан кај аут линијата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Manchester United sent a scout to Rennes - Marseille (2-1) last night to watch Gianelli Imbula and Nicolas Nkoulou
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Брат, нешто си се помешал. :D
Таа е утакмицата, али далеку од ставање во џеб, пошто Роналдињо ни даде гол, а му намести еден на Сидорф, кога овој ни даде гол со пета.
Имаше Роналдињо уште 2-3 зицера, али Ван Дер Сар едниот го извади, другиот Роналдињо го шутна право во него.

Него таа утакмица ке ми остане у сеќавање по 2-те асистенции на Флечер, и секако, фактот дека Ферги сакаше да му влезе на Еванс, да го зачука у земја зашто правеше овој киксови цел меч, па го фати Филан кај аут линијата.
Можно да сум го гледал тоа што сум сакал да го видам. :D
Eве ја спуштам сеа, ќе ти кажам дали мислам на таа или на другата кога 4-0 завршија на Олд Трафорд. Прилично сум сигурен дека на едната Роналдињо не се виде за разлика од претходните утакмици и формата во која беше влезен.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Можно да сум го гледал тоа што сум сакал да го видам. :D
Eве ја спуштам сеа, ќе ти кажам дали мислам на таа или на другата кога 4-0 завршија на Олд Трафорд. Прилично сум сигурен дека на едната Роналдињо не се виде за разлика од претходните утакмици и формата во која беше влезен.
Тоа е затоа што другарчето негово Пирло имаше инсталирано корејска бубачка :D
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Manchester United sent a scout to Rennes - Marseille (2-1) last night to watch Gianelli Imbula and Nicolas Nkoulou
А кое е детето што бил Гигс да го гледа? Читав пред некој ден некаде , сеа не ми текнува што како беше , освен дека бил во турција
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А кое е детето што бил Гигс да го гледа? Читав пред некој ден некаде , сеа не ми текнува што како беше , освен дека бил во турција
еј чудно некое презиме имаше, бил на СП летово за Гана, само тоа запамтив, Waris некако
 

Kajgana Shop

На врв Bottom