Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Како тогаш тоа е доволно да судиш дека е скапаница, поштарина? :)
Ја ако сакам да прочитам нешто, ќе си го отворам ориџиналот. Нема да читам статии со собрани инфорамции од повеќе места и со додавање на свои зборови.
Тоа не е поштарина?
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Ја ако сакам да прочитам нешто, ќе си го отворам ориџиналот. Нема да читам статии со собрани инфорамции од повеќе места и со додавање на свои зборови.
Тоа не е поштарина?
Aма ти.
Ама еве некој не знае англиски и сака да прочита новости околу клубот. Подобро да чита од овој сајт каде нема да чита глупости и да биде дезинформиран.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Ја ако сакам да прочитам нешто, ќе си го отворам ориџиналот. Нема да читам статии со собрани инфорамции од повеќе места и со додавање на свои зборови.
Тоа не е поштарина?
Орвори на фб Еден е Манчестер Јунајтед. Стави им лајк и верувај во рок од 2 саата ќе ситснеш анлајк. Типовите што го водат тоа се дебили невидени. Незнаат ни да дискутираат ни ништо.
За МУСЦ Македонија е веќе општо познато чим тактичарката им ги пишува статиите.
Е сеа за разлика од нив Филип и Фросе и незз уште кој од форумов ја водеа таа страна ти е мерак да ја читаш. Информации вистините, шпекулации на ниво т.е што жат да се остварат. Текстови реални. и тоа за тебе е исто ?
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762


Папучи и чорапи, очекувајте вест од сајтовиве дека има потекло од балканов поради комбинацијава.

Van Gaal's mind games continue. Whoever's brave enough to tell him socks and sandals are a no-no gets the captaincy. :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А у странство колку е само популарна таа комбинација па и со сандала :vozbud:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.757
Поени од реакции
20.465
Холанѓаниве низ Охрид вака се шетаат all day long. :D
 
B

BooBojan

Гостин
Не знaм зa вaс aмa мене не би ме чуделo сезoнaвa дa пoзaјмиме еден-двa игрaчи кaј кoлегaтa нa Луј, Кумaн вo Сaутемптoн, сo oглед нa тoa декa ке им бидaт пoтребни дoстa фудбaлери, пoус и гo гледaм кaкo oдличнo местo зa рaзвoј нa млaди фудбaлери.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не знaм зa вaс aмa мене не би ме чуделo сезoнaвa дa пoзaјмиме еден-двa игрaчи кaј кoлегaтa нa Луј, Кумaн вo Сaутемптoн, сo oглед нa тoa декa ке им бидaт пoтребни дoстa фудбaлери, пoус и гo гледaм кaкo oдличнo местo зa рaзвoј нa млaди фудбaлери.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Коеман и Ван Гал не се во најдобри односи.

Ич не ме слуша Ван Гал, не ми го зема Де Вриј сеа и Блинд да не го земе и не го сакам више *Биљана моде офф*
 

Kajgana Shop

На врв Bottom