Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не се нормални
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.348
Поени од реакции
3.217
Сигурно Билјана ја има објавено сликата :icon_lol:[DOUBLEPOST=1406544172][/DOUBLEPOST]Мундо Депортиво тврди дека сме испратиле понуда за Куадрадо вредна 38 милиони евра,ако планира со 3 - 5 - 2 да игра ЛВГ овој ите како би бил потребен.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Следете ги уште и нив и Еден е Манчестер Јунајтед со текстовите и тоа што објавуваат жал ми е да гледам. Околу 70% од тоа што објавуваат се измислени цитати, информации и вести, посебно твитовите копирани кои всушност се измислени.
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Следете ги уште и нив и Еден е Манчестер Јунајтед со текстовите и тоа што објавуваат жал ми е да гледам. Околу 70% од тоа што објавуваат се измислени цитати, информации и вести, посебно твитовите копирани кои всушност се измислени.
Ако не грешам и ти имаше некоја таква скапаница од сајт. Барем од тоа што сум го прочитал во фан клубов.
Конкуренција а :icon_lol: Ти си најрелевантен (y)
Е ко шо тебе ти е жал кога ги читаш тие и тие, мене исто така ми е кога те читам тебе :)

Не сфаќам како некој што нема близок контакт со Манчестер Јунајтед може да има сопствен сајт и да пренесува информации. Тоа не е сајт, туку некој вид на поштарина
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
653
Поени од реакции
434
Квадрадо ми изгледа појак од Валенсиа во дефанзива, а и технички многу попоткован.
Не знам зашто некој би бил против овој трансфер.
Не иде wing-backs да ни се Шо и Рафаел, мислам дека офанзивно ептен ќе сме ограничени по страните.

Нормално не е приоритет, иде после Видал и Хумелс/Вермален :D.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Ако не грешам и ти имаше некоја таква скапаница од сајт. Барем од тоа што сум го прочитал во фан клубов.
Конкуренција а :icon_lol: Ти си најрелевантен (y)
Е ко шо тебе ти е жал кога ги читаш тие и тие, мене исто така ми е кога те читам тебе :)

Не сфаќам како некој што нема близок контакт со Манчестер Јунајтед може да има сопствен сајт и да пренесува информации. Тоа не е сајт, туку некој вид на поштарина
Ништо не си читал изгледа зошто не пренесуваме информации од НАШИ ИЗВОРИ туку има анализи и сè што нема на останатите сајтови кои всушност се само фан страни на фејсбук. Не е за релевантноста, некогаш треба да знаеш на кој новинар, весник да му веруваш а на кој не. Конкуренција се смета на сајт што прави нешто слично со тебе или пак приближно нешто а разликата помеѓу нашиот сајт и овие фан страни на Фејсбук што всушност не се сајтови е астрономска. :) Од ова што постираат они може само да се согледа колку луѓето што ги следат воопшто не го ни проверуваат тоа што го пренесуваат овие.
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Барем од тоа што го прочитал во фан клубот, а не на сајтот :D
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Ништо не си читал изгледа зошто не пренесуваме информации од НАШИ ИЗВОРИ туку има анализи и сè што нема на останатите сајтови кои всушност се само фан страни на фејсбук. Не е за релевантноста, некогаш треба да знаеш на кој новинар, весник да му веруваш а на кој не. Конкуренција се смета на сајт што прави нешто слично со тебе или пак приближно нешто а разликата помеѓу нашиот сајт и овие фан страни на Фејсбук што всушност не се сајтови е астрономска. :) Од ова што постираат они може само да се согледа колку луѓето што ги следат воопшто не го ни проверуваат тоа што го пренесуваат овие.
Ааа значи ти си тесно врзан со новинарите блиски до Јунајтед :D Тоа ти викам најачи сте

Поголеми скотови од новинарите нема, колку сака нека е релевантен. Исто така и голема глупост ми се тие сајтови, страни, или како и да ги викате :)

Барем од тоа што го прочитал во фан клубот, а не на сајтот :D
Од тоа што имам прочитано во фан клубов имам разбрано дека има некоја страна. Шо не е јасно?
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Ааа значи ти си тесно врзан со новинарите блиски до Јунајтед :D Тоа ти викам најачи сте

Поголеми скотови од новинарите нема, колку сака нека е релевантен. Исто така и голема глупост ми се тие сајтови, страни, или како и да ги викате :)


Од тоа што имам прочитано во фан клубов имам разбрано дека има некоја страна. Шо не е јасно?
На кој и да сакаш новинар да му пишеш лесно можеш да комуницираш, најголем дел од нив ќе ти вратат на меил за совети и слично. Никој не рече дека сме блиски со новинарите, се согласувам дека има голем број луѓе што сами се викаат новинари а ништо не знаат такви денеска ги има во огромен број. Тоа за сајтовите е твое мислење.
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Ааа значи ти си тесно врзан со новинарите блиски до Јунајтед :D Тоа ти викам најачи сте

Поголеми скотови од новинарите нема, колку сака нека е релевантен. Исто така и голема глупост ми се тие сајтови, страни, или како и да ги викате :)


Од тоа што имам прочитано во фан клубов имам разбрано дека има некоја страна. Шо не е јасно?
Како тогаш тоа е доволно да судиш дека е скапаница, поштарина? :)
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.422
Поени од реакции
20.126
ја незнам што не е јасно, да пишеш дека јунајтед го купил рахим од тунгузија е рамно на Star Wars episode 10 .... попрво величе ќе потпише неголи рахим !!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom