Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
а некои тука го кривеа Мојс пошо ги шитнал. Штета за глупото Заха, има талент ама тоа е кога си нигер глуп во банди здружен.
Наредна сезона да го дадеме кај Бруси ,може он ќе го среди
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нашата клупа наредна сезона







Плус додатно седиште намонтирано за тефтерите на помаранџестиов.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Баш се заправивме муабет за убијци на фудбал во ПЛ темата, ме интересира @Inglourious Basterd што типува, дали ќе успееме да освоиме ПЛ уште наредна сезона? :) Глејзери го бараат тоа од докторов, овој вика можел чим се нафаќа и на одмор да не иде, мислење? :D
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.149
Поени од реакции
25.591
Баш се заправивме муабет за убијци на фудбал во ПЛ темата, ме интересира @Inglourious Basterd што типува, дали ќе успееме да освоиме ПЛ уште наредна сезона? :) Глејзери го бараат тоа од докторов, овој вика можел чим се нафаќа и на одмор да не иде, мислење? :D
Нема причина зошто да не може да се заврши пред тим кој во сезона без настап во Европа прима 50 гола. И со Сити е слично. Пелегрини нема да засили одбрана. Е сега, Челзи би биле проблем. Ако купи уште 1-2ца Матичи и еден класа напаѓач, Челзи ќе биде стариот добар Челзи на Мурињо кој без проблем префрла 90 бода во сезона.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.698
Поени од реакции
6.619
Баш се заправивме муабет за убијци на фудбал во ПЛ темата, ме интересира @Inglourious Basterd што типува, дали ќе успееме да освоиме ПЛ уште наредна сезона? :) Глејзери го бараат тоа од докторов, овој вика можел чим се нафаќа и на одмор да не иде, мислење? :D
Ако ги доведе правите засилувања и ако го спроведе тоа шо планира на тренинзи, зошто да не. Јас прв би уплатил за да бидеме шампиони наредна сезона ;)
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.141
Оф-топик, мајмунот ќе си ги памти поклонетите топки за други тимови да освојат титула со неговиот "се' се враќа, се' се плаќа" флоп на сезоната. Нека пукне од мака, копиле глупо :LOL:

А уште предложен за најдобар играч, па дури и на сите времиња :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom