Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Многу fabulous фризура има. @the_kop шо викаш, згоден момак, а?
Жими очи, цел ден слики му гледам. :D Веројатно, после Алонсо еден од најсимпатичните фудбалери кои играле за Ливерпул. :D
Кој ве е*е, морав да си ја олеснам душава и да си го пишам ова и сега и на аватар ќе го носам. :D[DOUBLEPOST=1464133642][/DOUBLEPOST] karius-loris-jill-asemota-blog-styling-trends.jpg

Е ваква некоја кошула барам можи месец-два да си купам. :D
 
Последно уредено:
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Овој личи ко ја и Копот да сме се спанџале :busi: :shook: Исто и оној на Борнмут тренерот.

:unsure::cautious:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Само не знам брадата од кај му е у таа ситуација, пошто и двајцата сте голобради момчиња.
 

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Kairus, многу староримски некако звучи :D добредојде за момакот, се надевам не е Мињо 1.2.

Немав нешто многу време у задње време, само ќе читнам нешто, ќе се изнервирам и толку. Што се тиче Гоце...само сакам да знам дали ќе доаѓа кај нас или не, да се одлучи, а не вака до август да тераме. Увек некои драми мора да се праеле. Ако потпише нека потпише и добродојде, ако не со здравје, сеедно, ќе преживееме и без него. Дури позицијата му ја утнав од што сум толку заинтересирана. Претпоставувам како и секој фудбалер што има иднина би одбрал клуб каде што може да игра првотимски, а не да грее клупа, али тоа е само мое мислење. Пак си се вртиме во круг со "имињата".
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Србинот пак се повредил..
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Двајцата срби се повредени
 

Kajgana Shop

На врв Bottom