Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Кoј бaрaтa дoбрo фoтoшoп дa му нaтне еднa хулaхoпкa сo тoчкa врз глaa нa Бенчo и дa биде генгстa, некa пише :D
 

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Од ретро ствариве, уште ова.

Back in 2006 кога се запишав на факултет и на 29 септември го напуштив Охрид, со изјава дека никогаш веќе не се враќам, покрај другото, другарите ми дадоа и ваква честитка за “среќен пат“.

Маме им ебам.

Нормално, во Охрид тоа време на прсти се броевме фанови на Ливерпул, а во друштвото бев само јас, покрај фанови на Реал, Барселона, Партизан (да, имам пријател што е само за Партизан), Милан, Баерн т.н., па на некој начин, вака ме изреметија.

Тоа дека веќе не се враќам, делумно и се оствари, на празници дома сум. Ама честитката си стои. Forever :D

you'll never.jpg
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Баш пред малце го прочитав...
Ова за Балотели
"Rodgers has spoken privately to the striker, making it clear he is now SEVENTH choice amongst the strikers at Anfield, behind even youngsters Jerome Sinclair and Sheyi Ojo in the pecking order"

Дени Марфи бил разгледуван како опција за тренер на првиот тим ама се одлучиле за Гери http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/danny-murphy-liverpool-fc-approached-9760901


 

Kajgana Shop

На врв Bottom