Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Или Болоња се многу слаби или нашите се јаки :D..тотална доминација со разреден состав упичку мастер..мајката му ја изнаебаа
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ќе прочита некој што не гледа и ќе си помисли Кондогбија не знае кај се наоѓа а дечкото господари со средниот ред, несреќно се одби од него топката и примивме гол.
Реално голот го примивме по грешка на Барбоса коа сакаше да проигра со пета у противничкиот шеснаесетник. Деби му е се гледа дека сака да импресионира, не е лош, имаше некои добри продори, боље од Паласио и Едер каде каде.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.015
Каков гол шибна Муриљо, аууу. Најубав гол сезонава.

Инаку имаме проблем со игра без топка, играчите не се откриваат да примат топка па на рогаме напред. Мора да ја нагазиме топката, Болоња се слаб состав и со втор тим можеме да ги доминираме ако не паничат.
 
D

Darko_ufo

Гостин
Овој Марио кога треба да даде гол како да му се блокира тоа мозокот и ја шутира у голман...[DOUBLEPOST=1484688806][/DOUBLEPOST]Поретардирана управа од Интер нема, дај нека си оди Барбоса и нека му го продужат договорот на Паласио на неодредено и ајт у пизду матер.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.599
Поени од реакции
7.194
Hehehe, sega ke napravat od gotovo veresija, neznaat da resat utakmica,
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.429
Поени од реакции
4.008
Ансалди отепеш невиден, 2 гроша играч, маркирање за у ѓубрето. Пу се да ти ебам.
 
D

Darko_ufo

Гостин
Се виде незадоволството на фаца кога излагаше Барбоса не се ни поздрави со Икарди, морал да влезе шупакот да давал голови да си билда его, абе кој кур Икарди денес на клупа? Не беше ич потребен па уште и Кандрева го стави ццц...

Сеа ќе излезат од купот и Габриел ќе игра купови со трето лигаши да ти ебам тоа смрдливите Аргентинци.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Сеа продуженија ќе играат, Кондогбија и Гаљардини пред 3 дена играа 90 минути, сеа 150 ќе играат, Марио исто а Брозовиќ 2 недели одмара. Барбоса не играл 6 месеци ми го вади у 70та минута, бековите исто, тие и така се мртви а не па сеа коа треба да играат уште продуженија.
Идиот од тренер да ти ебам све по список. Овој Едер одма да се избрка од кај што дојде.

Дај боже у 119та минута да ни дадат гол да ти ебам смрдливите, после Палермо коа ќе не тресне ќе ми јаде од куров игравме 150 минути у вторникот 150 мајки да ти ебам
 
D

Darko_ufo

Гостин
Не бе ова е забегана работа... Кандрева ако не игра ќе плаче му се познава по тоа фацата дека е плачко, Икарди морал да влезе абе лудак, го игра у куп на прва утакмица наместо да го чува него за лигата он Перишиќ го чува. Ансалди криминал денеска, јас не знам како се шлепал у Зенит да им зима огромна плата.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.429
Поени од реакции
4.008
Нека го пуштат Хандановиќ барем од пенали да не спаси :pos:[DOUBLEPOST=1484690880][/DOUBLEPOST]Candrevaaahahahahaaaaaaa
 
Последно уредено:

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.054
Поени од реакции
12.517
Се виде незадоволството на фаца кога излагаше Барбоса не се ни поздрави со Икарди, морал да влезе шупакот да давал голови да си билда его, абе кој кур Икарди денес на клупа? Не беше ич потребен па уште и Кандрева го стави ццц...

Сеа ќе излезат од купот и Габриел ќе игра купови со трето лигаши да ти ебам тоа смрдливите Аргентинци.
А изругаш играч,одма те демантира

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom