Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 август 2010
Мислења
38.136
Поени од реакции
107.420

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
@Џони Вајсмилер не би го тагнал ни на оние сликине шо тврдат дека ќе имаш 7 години несреќа освен ако не тагнеш некоја Битолска Јети-Молика wannabe.
Лелелеле Дон Жуан најде да се гибни,ќе ми го позајмиш костумот и фризурата за сабота навечер?[DOUBLEPOST=1477004052][/DOUBLEPOST]Јас на прво си мислев дека мајтап си играат Дарко и Џонтра ама подоцна кога увидов дека се сериозни со статистиките и пасојте тогаш немаше потреба да се чита понатаму...вакви ретардирани дискусии правевме во 6-то оделение кој колку пасови имал успешни:facepalm:..да ви ебам мозоците на двата за на риби што сте[DOUBLEPOST=1477004087][/DOUBLEPOST]
Melo, brozo i eder da se prodadat zimovo. Hector i bazoer neka gi donesat navaka
Кој е овај базоер?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.136
Поени од реакции
107.420
Значи не е дека нешо го бранам Џонтра, дај боже да цркне успат, ама не знам како може некој да каже дека Брозовиќ не бил лош денес... Не ми е јасно најискрено, еве признавам ниту сум експерт за фудбал ниту разбирам премногу, ама Брозовиќ денес беше криминален, очаен, дно допираше. Прво залагањето му беше НУЛА, ќе згреши пас и кур го боли, нит трча нит Бога моли, нека ви текне лани само кога играше стандардно увек имаше највеќе истрчано заедно со Перишиќ. Втора работа, он требаше да ја организира играта, а ликот не можеше ПАС да погоди, Погреши катаљон пасови, од кои 4-5 беа срам да го фати човек, како Кондо со Болоња што правеше, не знаеше кај тера. Сместа нека го продадат у јануари, да не му ја глеам веќе таа покемон фацата одвратна. Кој кур си бе ти да се заебаваш, божем Роналдо е па има кредит да се курчи на терен. Мрш у Осијек и очи да не ти гледам.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Лелелеле Дон Жуан најде да се гибни,ќе ми го позајмиш костумот и фризурата за сабота навечер?[DOUBLEPOST=1477004052][/DOUBLEPOST]Јас на прво си мислев дека мајтап си играат Дарко и Џонтра ама подоцна кога увидов дека се сериозни со статистиките и пасојте тогаш немаше потреба да се чита понатаму...вакви ретардирани дискусии правевме во 6-то оделение кој колку пасови имал успешни:facepalm:..да ви ебам мозоците на двата за на риби што сте[DOUBLEPOST=1477004087][/DOUBLEPOST]

Кој е овај базоер?

Ако ми ја позајмиш таа секси шишка
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Лелелеле Дон Жуан најде да се гибни,ќе ми го позајмиш костумот и фризурата за сабота навечер?[DOUBLEPOST=1477004052][/DOUBLEPOST]Јас на прво си мислев дека мајтап си играат Дарко и Џонтра ама подоцна кога увидов дека се сериозни со статистиките и пасојте тогаш немаше потреба да се чита понатаму...вакви ретардирани дискусии правевме во 6-то оделение кој колку пасови имал успешни:facepalm:..да ви ебам мозоците на двата за на риби што сте[DOUBLEPOST=1477004087][/DOUBLEPOST]

Кој е овај базоер?
Искрено и мене срам ме фати од дискусијата, им се извинувам на сите што фатија коњуктивитис и тумор на мозок.

Иначе овој Базоер е задњи везни играч од Ајакс, 18-19 години има, го сметаат за еден од поталентираните играчи низ Европа.
На фудбал менаџер гази. Исто и Кени Тете од Ајакс, десен бек, детиште.

Ја сум за овој Виргил Ван Дајк да се купи, многу јак играч, одамна ми има фатено око, денеска баш сериозно го пратев, стварно делува сигурно и интелигентно.
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
88
Поени од реакции
29
Искрено и мене срам ме фати од дискусијата, им се извинувам на сите што фатија коњуктивитис и тумор на мозок.

Иначе овој Базоер е задњи везни играч од Ајакс, 18-19 години има, го сметаат за еден од поталентираните играчи низ Европа.
На фудбал менаџер гази. Исто и Кени Тете од Ајакс, десен бек, детиште.

Ја сум за овој Виргил Ван Дајк да се купи, многу јак играч, одамна ми има фатено око, денеска баш сериозно го пратев, стварно делува сигурно и интелигентно.
Од тебе поинтелигентен не е сигурно :icon_lol:
 
D

Darko_ufo

Гостин
Imalo tuka i daleku pointelegentni diskusii vodeni so strani i strani pogotovo Gameiro vs Ikardi ama ajde da ne gi spomnuvam ucesnicite. Pri sekoja takva i slicna diskusija nekade vo svetot po eden kvaliteten i nadezen bek kine ligamenti, i posle nemalo bekoj pa ke nema.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.980
Поени од реакции
6.185
Ваква дискусија неам виден од времето кога @Syn сам со себе дебатираше со дисертациите на латиница од 35 страни кои никој не ги чита.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom