Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.336
dodo povreden e be, na podolg period bese, pisuvase mislam 2 meseci pred nekoja nedela :)
inace ne sum vishe potpretsednik si podnesov ostavka lani, zaedno so mijalkov, mile i gorde i ja padnav, bem ti i zaev i se.
nego koa sme kaj zaev abe ovoj murilo kakva zaevka drzi na glava ste primetile li. :pos:
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Зашо не си го земавме Куба не ми е јасно, у мртвата Фиорентина отишол...
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Имаше некои шпекулации за Блашчиковског летово, нешто со Шак да се напраеше комбинација, Куба плус пари за Шек. Така пишуваа веснициве.[DOUBLEPOST=1441140910][/DOUBLEPOST]







Каква коњина, алфа сељачина. :D

Е ова е врвот на идиотизмот, маме му ебам селско, многу гаден играч ама ќе има смеење со него. Ќе праи глупости племе му ебам индијанско. :D
Ако ништо друго барем ќе гине на терен, ќе нема загубен дуел. Кој го ебе. (y):icon_mrgr:
 
Последно уредено од модератор:

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.635
Поени од реакции
5.316
Каква коњина, алфа сељачина. :D
Многу е нездрав, тешка будала, му ги искрши главите на полојна играчи на Јуве ко ќе постигнеа голови, затоа можи Амаури се блокира и се загуби втората полусезона :pos::pos:


Следи го Бонучи и овај зад него од 13 секунда натаму.:D[DOUBLEPOST=1441152364][/DOUBLEPOST]
00:30 секунда :pos:
 
Последно уредено:

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ауу прееска приметив,Син со позерското брадиче ме блокирал од фан страната.ќе се отрујам аахаахахахаха
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ауу прееска приметив,Син со позерското брадиче ме блокирал од фан страната.ќе се отрујам аахаахахахаха
Епа брат сеа и ти го тролаш чоекот цело време.

Боље да те блокне отколку да те дигне на клоци у живо - ипак е хулиган од под падините на Водно :pos::pos:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.336
Ауу прееска приметив,Син со позерското брадиче ме блокирал од фан страната.ќе се отрујам аахаахахахаха
kaj te blokirale be ? haha
da vidam koj e da znam da go castam :tvg:

inace ne moderiram nisto tamu na fejs be, sto vi e.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
kaj te blokirale be ? haha
da vidam koj e da znam da go castam :tvg:

inace ne moderiram nisto tamu na fejs be, sto vi e.
па у Мондано ќе ви дојдам со Мусачо бе,ќе го јадете котекот...
од Интер фанс маседониа,баш прееска приметив дека не можам да коментирам на ниту една објава, на кого му го сронив бисерот да му купам стаклено звоно
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.497
Поени од реакции
4.324
па у Мондано ќе ви дојдам со Мусачо бе,ќе го јадете котекот...
од Интер фанс маседониа,баш прееска приметив дека не можам да коментирам на ниту една објава, на кого му го сронив бисерот да му купам стаклено звоно
Мене ми ги бришат 99% од коментарите! :icon_mrgr:
Јас ко не сум мутмат досеа, ти нема шанса!

Баш сакав да прашам, дали некој од вас модерира на Интер фанс на фејс, многу ме интересираше?

Ок без разлика, ќе си се изјаснам сеа... Тешки простаци се! Грешки прават во секој пост. Кардиналните грешки во пишување им се стандард. И скоро секој пост им е "изменет". А размислувањето не сакам ни да им го коментирам... смече!
Вчера баш ме напукаа до даска!Ставиле гиф од Тихо кај шо денса и напишале... "Поздрав до хејтерите" :facepalm::yid::uzi:

И како да не им...?! :sakasuste:

btw дај ве молам спасете ја групана и вратете го барем Павле Пецов. Не се слагавме ама барем писмен беше човекот.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom