Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Само да ви го честитам потпишувањето на Мело, ќе го заборавите Ковачиќ уште првата утакмица. Не сте свесни каква легенда потпишавте, ви завидувам....
Плус можи да биди и голман....
Доџите сад:drk:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Интер Запрешич нека го сменат името, и тераме по нови успеси :)
Ханданович, Видич,Брозович,Љаич,Јоветич,Перишич, па со толку балканци можам да замислам на овие другите колку ќе им биде интересно на тренинг и слично :)
Фалат уште Џеко, Матич и Иванович, и еве ти ја Југославија мои другови и другарици :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дуото повторно се обениди..ама овде кога играа во Виола како не посрамотија тогаш,се сеќавам најголемиот ремет во светот го изедовме бидејќи не само што ни ја издупија глата туку и не торпедираа односно делуваа како Барселона против нас..

 
D

Darko_ufo

Гостин
Едино нешто што малку ме плаши е што сите засилувања во нападот и на крилните позиции се деснаци, едино Перишиќ што игра подеднакво добро со двете нозе. Ама природни позиции им се лево криво или втори напаѓачи, немаме играч освен Бијабијани :) на кој природна позиција му е десно крило иако и он е деснак. Ама мислам дека по таа десна страна ќе игра Перишиќ, баш ме интересира дали Манчини ќе има муда да истрча со сите во прва постава, мислам на Перишиќ, Јоветиќ, Љаиќ и Икарди
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Кој е во Армата главен, да го опитам нешто ми треба? :)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Ок, дури ми одговори на фејсбук, да си прашам овде. Да не има нешто организирано за Интер - Милан?
И пошто не сум во Македонија дури трај регистрацијата за Армата (значи не сум член), има шанса Армата да ми купи карта за натпревар од Интер (да ми помогни)?
Кратко кажано, јас и братучед ми (миланиста), сакаме да одиме на Интер - Милан, можи во сусред да ни излези Армата? :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.235
Поени од реакции
41.551
nema :) ali ne ni ideme organizirano na toa derbi, i ne sum ja glaven be mrmljak.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.235
Поени од реакции
41.551
Реално имаш фаца да бидиш главен,само треба и малце бркој да пуштиш за да личиш посериозен :icon_lol:
od vodno sum, samo na nekoja multimiljaredska korporacija mozam da bidam glaven jas, ne na nekoe malecko fan klubce kade clenovi se stefan kobe i dzontra i negovata bektstit bojs frizura.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom