Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
24 февруари 2014
Мислења
734
Поени од реакции
1.170
Дечки има некој искуство со online купување карти за Интер на Меаца?
Ја комплетирам процедурата и таман кога потврдувам добивам порака 'LOCALITA' MACEDONIA NON RICONOSCIUTA ALLA DATA 04/06/1984'. Знае ли некој што е проблемот и дали воопшто може да е купат картите?

П.С.Пак че прашам дали има некој некаква информација до каде е Армата???

Другар имаше ист проблем како твојот, бирал Македонија ама му давало грешка 3-4 пати. И ми вика, гледам фигурира JUGOSLAVIA (????) уште у државите што можеш да ги одбереш. Одбрал тоа и му стигнала картата на маил :pos: . Така ми рече он, ако ти се ризикува пробај така. Он беше на утакмица, со Рома лани кога изгубија 3-0
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
Другар имаше ист проблем како твојот, бирал Македонија ама му давало грешка 3-4 пати. И ми вика, гледам фигурира JUGOSLAVIA (????) уште у државите што можеш да ги одбереш. Одбрал тоа и му стигнала картата на маил :pos: . Така ми рече он, ако ти се ризикува пробај така. Он беше на утакмица, со Рома лани кога изгубија 3-0
Не знам некако не ми се ризикува и не гледам логика зошто не ми дава да продолжам понатака. Толку никој друг нема искуство со купување online карти ???
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.039
Поени од реакции
12.462
Mojs a?Ne e losho,se vraka optimizmot kaj fanovite poleka.Eve i vo fan klubov se primetuva,zivnavme...
:facepalm:
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
277
Поени од реакции
193
INTER (3-5-2): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Obi, Hernanes, Medel, Kovacic, Dodò; Palacio, Icardi. Coach: Mazzarri.

NAPOLI (4-2-3-1): Rafael; Britos, Albiol, Koulibaly, Zuniga; Inler, David Lopez; Callejon, Hamsik, Insigne; Higuain. Coach: Benitez.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
INTER: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 20 Obi, 88 Hernanes, 18 Medel, 10 Kovacic, 22 Dodò; 8 Palacio, 9 Icardi


Ништо ново, истата формација, ист пристап...


Да се надеваме дека и Наполи ке биде мизерен.. Им недостига Игуаин а ионака не се многу подобри о нас сезонава.


едит: Грешка сум играл Игуаин :)
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.658
Поени од реакции
13.156
INTER: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 20 Obi, 88 Hernanes, 18 Medel, 10 Kovacic, 22 Dodò; 8 Palacio, 9 Icardi


Ништо ново, истата формација, ист пристап...
Јас мислам дека е стигната наредба од врвот да се игра поофанзивно и дека веќе нема да се трпат лоши резултати и лоши игри. Затоа и излегува со Хернанес и Ковачиќ во средина. Типичен Интер на Мацари би бил со уште еден деструктивец во средина, а доколку играат Хернанес и Ковачиќ, тогаш ќе жртвува еден напаѓач.
 
Член од
24 февруари 2014
Мислења
734
Поени од реакции
1.170
Па све да му е*ам, среќа да се немало. Шутот на Хернанес и оној со глава на Икарди покрај статива што помина против нас да беа, у гол ќе завршеа
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Наполи дупки цело прво полувреме, ако изгубиме од овој Наполи, Мацари сам нека си поднесе оставка.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.089
Поени од реакции
9.000
Не играме лошо ама фали завршница. Цело време кружиме и кружиме, овие се бранат и не чекаат на контри.

Гуарин мора да влезе второ, ни треба малку неговата агресивност и пробивност.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Пер нема да изгубиме од Наполи пошо ја ги играв тим 22+ на ливче. 200% сигурен бев дека ќе не ошурат ...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045

Kajgana Shop

На врв Bottom