Фан Клуб: Борусија Мeнхенгладбах

Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
edno e sigurno nema ispadanje ovaa sezona formata ide na bolje sekoj pat koa igrame utakmica i ja mislam iame shansa za intertoto kup duri na kraj na sezona
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
А, дан се укина Интертото пред некоја година?:pos2:
sea bas gleav po internetov be u pravo si vise nemalo intertoto kup ne znam zaso go ukinale so im smetal si idea u evropa i timoi od sredina ko nas ko bohum ko sanderland u anglija ko seltik u skotska sum se nakurchil da ti kazam ali i onaka izgubivme i nema idenje u intertoto a i da tepavme niso poso go ukinale intertoto e sea edino losh osecaj so e ne moes da se napies rakija so shopska ne ide koa gleas gubi borusija to ti e isto ko da ti ubile kuche mache a ti da pies i uzivas ne ide brat toa
 
Член од
19 април 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
ej super imalo navivaci za borusija i jas sum za borusija pozdrav
 
Член од
19 април 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
brat i ja gleam south park ama da ne begame od tema temata e za borusija oleeee
 
Н

'Никола'

Гостин
Во сабота ви гостуваме за предпоследниот натпревар сезонава. Очекувам тврд натпревар, со не многу голови. Вие си обезбедивте опстанок, но ние се бориме за титулата, па затоа очекувам Баерн да доминира и да ги однесе трите бода. Спортски поздрав.:smir:
 
T

Torchyrus

Гостин
Го нема единствениот фан на Менхенгладбах неповторливиот Сириан Спирит и толку умре темата...
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.944
Поени од реакции
25.213
4 месеци само бил активен фанот на Гладбах, а овој членот без_име се регистрирал да пише само Борусија олееее и истиот ден му бил последна активност. :LOL:
 
T

Torchyrus

Гостин
4 месеци само бил активен фанот на Гладбах, а овој членот без_име се регистрирал да пише само Борусија олееее и истиот ден му бил последна активност. :LOL:
Читај ги и мислењата по другите теми шо ги има пишано фанот на Гладбах :pos:[DOUBLEPOST=1441663943][/DOUBLEPOST]
тука е Џони Вајсмилер,тој навива за Минхенбалбах
Го нема да пише на темава.. :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
тука е Џони Вајсмилер,тој навива за Минхенбалбах
Море кромидар,не туку ме уговарај наоколу оти ќе тибам глата твоја :D...и тука сум не се секирајте,си ги пратам редовно Минхенгладбах ама се разочараv малце што ги продадоа Крусе и Крамер баш сега кога ќе настапуваат во ЛШ..веројатно догодина Рафаел и Херман ќе ги продадат и пак ќе играат со младинци
 

Kajgana Shop

На врв Bottom