Фан Клуб: Барселона

Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Луѓе,да не знае некој што е работава со халилович?Неколку утакмици по ред го нема ни на клупа,а и цела сезона некако слабо добива шанса(во Барса Б).
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.214
Поени од реакции
7.272
Луѓе,да не знае некој што е работава со халилович?Неколку утакмици по ред го нема ни на клупа,а и цела сезона некако слабо добива шанса(во Барса Б).
Се повреди пред 2-3 недели. Пред тоа играше редовно.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
Мислам дека е редно време Иниеста да се седне на клупа. Е сега конкретно која ни е замената за него не сум сигурен (можеби Рафиња)
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Barcelona wants this month a solution for right back. With Danilo almost ruled out, club will offer Alves a renewal for 2+1 years. [sport]

Не знам колку е паметно ова, за нигде е Алвес во последно време.
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.214
Поени од реакции
7.272
Ccc kako be ruled out? Ete im go Tello ke doplatat ushte nekoe miljonche i ajde.. :D
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Нaмернo прaви финти oвoј нoвиoв спoртски директoр зa дa не му јa кревaaт ценaтa.Стaр лисец е тoј,ќе им гo лaпне зa џaбе
И јaс мислaм декa тељo ќе им гo пoдметнaт,сaмo некa прoдoлжи дa игрa дoбрo.
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.214
Поени од реакции
7.272
Нaмернo прaви финти oвoј нoвиoв спoртски директoр зa дa не му јa кревaaт ценaтa.Стaр лисец е тoј,ќе им гo лaпне зa џaбе
И јaс мислaм декa тељo ќе им гo пoдметнaт,сaмo некa прoдoлжи дa игрa дoбрo.
Уште немаме спортски директор. Браида е советник за интернационални трансфери.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Уште немаме спортски директор. Браида е советник за интернационални трансфери.
Да во право си,незнам од кај го извадв ова спортски директор:oops:.Али нема везе,сакав да кажам т.е. мислев на човекот задолжен за трансферите:)
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.094
Поени од реакции
20.932
Овие па со старава политика, секој играч шо го бара Барса, они дупло плаќаат :pos:
А и не знам шо ќе им е Данило, го имаат Арбелоа и најдобриот десен бек во светот Карвахал. :ROFLMAO:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.822
Поени од реакции
24.198
Овие па со старава политика, секој играч шо го бара Барса, они дупло плаќаат :pos:
А и не знам шо ќе им е Данило, го имаат Арбелоа и најдобриот десен бек во светот Карвахал. :ROFLMAO:
Искрено колку што вие сте зачудени толку сме и ние (ако има вистина во ова), стварно не знам зашто ни е десен бек.
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.214
Поени од реакции
7.272
Ова преценетово детиште од Палермо сакало кај нас да игра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom