Фан Клуб: Арсенал

Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.029
Поени од реакции
6.691
Солзи ми потекоа на голов на Вилшер од шо се наежив............
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Е вака треба да изгледа Арсенал до година. Тео против копачки тимови како ВЕст Хем, Стоук, ВБА, Сандерленд кој се јаки на физикус и во воздушни. Тео со брзината и ударот ќе ги реши. А Жиру само за овие другите, кој играат пофин фудбал.

п.с Само на Џексон Мартинез шо ќе му прајме :))))))
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
дајте бе некој стрим?:mad:
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
que sera sera
whatever will be will be
we're going to wembley
que sera sera
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Головите беа оооооооооооооооооооооомг, посебно на Џек голчето
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Ќе пропуштам еден натпревар и најдобрите голови паднале баш на тој натпревар. Честит нека ни е новиот пласман во ЛШ и тоа директен што значи поодморени ќе ја започнеме сезоната. Победа на место си е ова,башка пред финале. Ајде да го одбраниме трофејот следниот викенд.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Читам Реал Мадрид го бара и Агуеро покрај Де Геа. Можно ли е ние повторно да искористиме од ваков тип на трансфер? Мислам на Икер и Карим. :D
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
икер ти е испукан пушка, па плус во пл, не доаѓа во обзир
Кај голманот најбитно е искуството, годините не се важни за нив. Многу голмани најдобрите сезони ги имале пред пензионирање. Еден од нив е и Леман.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Кај голманот најбитно е искуството, годините не се важни за нив. Многу голмани најдобрите сезони ги имале пред пензионирање. Еден од нив е и Леман.
се е тоа точно, но некако не ми одговара тоа за Касиљас, па плус после толку години во еден клуб не ми се верува дека би ги достигнал своите најдобри денови во некој друг, а уште помалку во пл, сите знаеме колку е различна од ла лига на пример
 

Kajgana Shop

На врв Bottom