Фан Клуб: Њукасл Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нед Фландерс :pos:
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Тренерки со чевли?????
Go home Pards you are drunk :)
Сега она баш ќе дојди до израз од Цацко: Тегет чорапа на све иде!!! :D :D
Ќути, ме разочара, а стално има добар стајлинг со цвикерчињата и некои убави џемперчиња и кошулчиња.
Ама вака облечен го замишљам со Голф кец и отворен гепек, на Бит Пазар шитка пиратки, оргигинал е! :pos:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Ќути, ме разочара, а стално има добар стајлинг со цвикерчињата и некои убави џемперчиња и кошулчиња.
Ама вака облечен го замишљам со Голф кец и отворен гепек, на Бит Пазар шитка пиратки, оргигинал е! :pos:
Мене Пардју одсекогаш ми имал одличен стајлинг, ама ова е големо разочарување незнам од каде само ја ископа комбинацијава :D
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Чорапата на Пардју. :pos:
Нов идол ми станува дечково бе! Хаха
Француската репрезентација ја донесе во тим + Симпсонс ги фура на се... само малку кондурчево не му е потребно со тренеркава :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Geordie Boy како знаете кој е кој од овие Французиве нови мене сите исти ми се :confused:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Geordie Boy како знаете кој е кој од овие Французиве нови мене сите исти ми се :confused:
Затоа никој од страна не знае дека кај вас Кагава и Парк, Гигс и брат му, како и Рафаел и Фабио се мењаваат цело време...
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
[U

SER=24920]Geordie Boy[/USER] како знаете кој е кој од овие Французиве нови мене сите исти ми се :confused:
Дебуши:


Хаидара, Гуфран и Мбива:


Сисоко:


По позиција, физионимоија, бројка, стил на игра. Ги знам и во сон веќе како играат. :D
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Старт не за црвен, туку за црн картон и на стрелање директно, а копилето Хелси ни жолт не даде. Малку беше тоа, па и гол со рака дадоа во 90-та минута!




Се надевам дека конечно ќе испаднат веќе, најникаквиот клуб во Премиер, без навивачи, традиција, шмек, нека се гонат у три лепе веќе, да не ги видам од догодина!
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Хелси има талент за останување на страната на клубовите од градот Манчестер во одредени натпревари...
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Fatem Ben Arfa:


Колкава стока се направил додека е повреден! :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom