Фан Клуб: Јувентус

S

Samurai_Sk

Гостин
Го чекав типов еден саат сред овој топол ден, ни најдобрата цура немаше да ја чекам толку, и што сите ми се фрлите мене сега нели он сакаше очи на очи да го реши според него проблемот а не на тастатура и ми вика твој call, само одговорив не стануваше збор за фрка нели DeviAngel?
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Го чекав типов еден саат сред овој топол ден, ни најдобрата цура немаше да ја чекам толку, и што сите ми се фрлите мене сега нели он сакаше очи на очи да го реши според него проблемот а не на тастатура и ми вика твој call, само одговорив не стануваше збор за фрка нели DeviAngel?
Па ти дечко дали си нормален... Стварно го чекаше саат време со цвикерите сред плоштад...
Не бе не не можам хахахах....
 
S

Samurai_Sk

Гостин
Па ти дечко дали си нормален... Стварно го чекаше саат време со цвикерите сред плоштад...
Не бе не не можам хахахах....
Абе сега нели сме сериозни луѓе :D, чекав да видиме што проблем е тоа и ако јас немам поим за каков проблем станува збор,па сакав да ми објасни лично и да ми кажува за Јуве можеби ке станевме пријатели ке седневме на пиво, зошто вие одма судите?
 
Последно уредено од модератор:
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
видечеш на крајууу, да и руке негове, миловатиии знајуу :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Ајде тогаш чим мислиш има проблем па да го решиме ајде каде сакаш, еве сакаш сред плоштад ајде те чекам баш кај фонтаната 12 таму ке те чекам, слободно можеш да ми се обратиш келав тип со наочари црна маица те чекам пола саат
Срце коќе чекаш тагни ние останатите одиме на работа и не живеј цел свет ск Али није проблем ќе ти кажам т.е. ќе постирам тука кога каде кај сум не се секирај :)
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Клубов граби напред ама фан клубов се уназадува дајте престанете со детскиве игри секој си има право да верува во што сака, сите сме биле деца сме верувале во дедо мраз и остали срања зошто некој да не верува во многу пореални работи за кои постојат барем теоретски шанси дека може да се случат еден ден...чил аут малце бидете среќни што иаме убаа група во ЛШ :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Абе сега нели сме сериозни луѓе :D, чекав да видиме што проблем е тоа и ако јас немам поим за каков проблем станува збор,па сакав да ми објасни лично и да ми кажува за Јуве можеби ке станевме пријатели ке седневме на пиво, зошто вие одма судите?
Патем ти реков ако имаш проблем а очигледно имаш не ме прашувај шо е од тебе то очекувам
 
S

Samurai_Sk

Гостин
Батка кога ке предизвикаш ке чекаш на конфирмација од другата страна а не одма да се исклучиш, патем јас од работа излегов
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Tutto juve ja prevzema vesta na premium sport vo koja pisi deka matuidi e veke igrac na juve pokraj sto presedatelot na psg negira.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Батка кога ке предизвикаш ке чекаш на конфирмација од другата страна а не одма да се исклучиш, патем јас од работа излегов
Хахаха сигурно сигурно те повегвав сега одма конфирмсција чекал од работа излегол не тагна никој и си пиша сам си го кажа времето и оп на плоштад сум хахаха. Добро е другар ме чекаше не дојдов победи јее :icon_lol::vozbud:

Хахаха кој пациент ауу хаха
 
S

Samurai_Sk

Гостин
ехххх сега ајде со тие детски реакции немам намера да се занимавам, на плоштат неутрална територија пуно луѓе саат и пол време те чекав ајде сега стварно почна да ме нервираш, пи.чка си, викаш your call а не чекаш на одговор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom