Тамара Тодевска

Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Eve ja imav zapocnato ovaa tema i porano, no na forumov se registrirav povtorno i pak ve prasuvam za tamara.Jas kako sto kazav si ja nogu sakam, nogu e kul,otkacena, mnoooooooooooogu dobar vokal, slatka i se najubavo.I sega si go slusam nejzinoto CD-Sino.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.177
Поени од реакции
34.348
Ја знаев ко помала, ми се моткаше во маало и во школо неколку пати (дур учев во Песталоци). Фино пее, интересна е за гледање. Некако се изгуби во последно време, или па јас премалку гледам тв и слушам радио...

Океј е девојчето.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Добра е бе, шо и фалит... Убо пејт, не се занесвит, не летат в облаци, убај онакви имат... тоБ
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
се фали многу и многу разгалено ми делува,а за пеењето е супер.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
dobra bese pred nekoe vreme ama so evrosong se izglupira i me iznervira mnogu
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Има супер глас, ама песните не и ги погодуваат...се исто, па исто
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
многу ме иритира незнам зашто,мењам програма кога ќе ја видам,али има добар глас
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Си има глас, ама мислам дека премногу почнува да личи на (да не речам, да ја копира) сестра и.
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Многу ја сакам Тамара, баш ми е онака топ. Знае да пее, не изгледа лошо... Сакам она да не претставува на Евровизија...:helou:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Кога сестрами ќе ја слуша на ТВ некогаш имам обичај да седнам и јас ама да ја погледам не да ја слушам ја гледам пошто да бидем искрен девојката има добри гради така да има 10ка за тоа али ме нервира што многу ја копира сестраи. Али ми се свиѓа тоа што едноставно е луда на свој начин и тоа ја прави интересна и да се одвои од останатите пеачки :smir:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Mnogu me nervira preterano, nogo e ligava
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Тамарка се изглупира на Евровизија кога беше однапред убедена дека таа ќе победи, дури и претходно направила англиска верзија на песната што би ја испратила во случај да победи. Има убави песни ама малце делува детинесто.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Prvata pesn so koja se proslavi mi se svigase, sega ne mi e tolku.
Inaku ja imam zapoznaeno mnogu razgaleno mi deluva.

A za glasot da tuka si ja znae rabotata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom