Среќен роденден КвикСилвер

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Минатата недела (некој ден таму) роденден славеше еден од најпозитивните членови на кајганава КвикСилвер. Со толку наивна позитивност, вака виртуелно одамна се неам соочено.:cuc: Детето ми се чини трешти со својата енергија и со своите прогресивни ставови за годините кои ги носи. Он ни е и најмалиот модератор у клубот (Док Холидеј шшшшт) и вака кога го читаш како размислува, не можеш, а да не заклучиш триумфално: " Че бидит, чоек од малиов!"(y)

Знам дека каснам, ама јбг, години ме зауздале и од кај залистоците промаја ме мава, па заборавам. Туку, ајде ко шо е редот јас прв: Среќен роденден КвикСилвер ти посакувам се најлудо и најсексуално оваа година. Голем да расниш!


П.с AnFem и Луси_Лу - 17 полни малиот, без сТрамотни честиЧки.:ROFLMAO: Io Sono Interista ти арен? Gregor за модератор у наука! AlternativeF:love:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.698
Поени од реакции
19.727
Во саботата роденден славеше еден од најпозитивните членови на кајганава КвикСилвер. Со толку наивна позитивност, вака виртуелно одамна се неам соочено.:cuc: Детето ми се чини трешти со својата енергија и со своите прогресивни ставови за годините кои ги носи. Он ни е и најмалиот модератор у клубот (Док Холидеј шшшшт) и вака кога го читаш како размислува, не можеш, а да не заклучиш триумфално: " Че бидит, чоек од малиов!"(y)

Знам дека каснам, ама јбг години ме зауздале и од кај залистоците промаја ме мава, па заборавам. Туку, ајде ко шо е редот јас прв: Среќен роденден КвикСилвер ти посакувам се најлудо и најсексуално оваа година. Голем да расниш!


П.с AnFem и Луси_Лу - 17 полни малиот, без сТрамотни честиЧки.:ROFLMAO: Io Sono Interista ти арен? Gregor за модератор у наука! AlternativeF:love:
Е да бе, се ја и Анфем страмотни...

Среќен роѓенден Квик да ти се множат и само убајни да те следат! :pipi:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
17? Таман ко за мене:P Туку да се уозбиљам јас троа....
Среќен роденден, само убави работи да ти се случуваат и да си останеш таков позитивен ко шо те опиша Форест.Се разбравме?:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom