Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Заборави да кажеш дека нејќе да јаде било какви сендвичи. Така Ставро? :icon_lol:
Клуб сендвичот кој што го јадев во Торос е најодвратниот сендвич кој сум го јадел во животот.

Инаку, и јас да кажам некој убав збор за @Daedalus . Се изнаправивме муабети со кафиња и коњаци. Јас кафиња, тој коњаци. :D Со него може да разговарате за што сакате, од гностички мистицизам до популарна наука. Многу сакам да разговарам со личности кои веднаш знаат да ја препознаат поената на муабетот. За природните науки има повеќе податоци отколку што јас ќе соберам за два животи. Плус ми вети дека нема повеќе да ги користи секад, никад и ондак.

Единствена мана му е што не го сака Blade Runner. :)[DOUBLEPOST=1479724739][/DOUBLEPOST]
Ееее Ставро, Ставро. Со Дедалус се виде, со мене не. А десет пати бев во Битола и те молев да се видиме. :(
Ќе ти го скршам најубавиот заб, само да знаеш.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Клуб сендвичот кој што го јадев во Торос е најодвратниот сендвич кој сум го јадел во животот.
У Торос се јаде само затворен туна сендвич, и се избегнува гадниот дебел келнер кој се понаша ко стока и е влезен со врски.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Форчн некако ми фали....

И Drama queen...

(не е форумот тоа што беше :( )
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Pitanje e koja so mene da se upoznae ;)
Зошто побогу некоја би сакала да се запознае со тебе?

Имаш смисла за хумор полоша од Драгонски, харизма на валкана крпа за бришење прашина и толку си глуп што мислиш дека си на дејтинг сајт.
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.074
Поени од реакции
3.225
:bravobe:
Не можете да проценете кој каков е вака електронски треба прво да направете пар муабет во живо, а не вака му давате некаква генерална квалификација
можеби е дете, можеби е дедо, педер, педофил, паметен, неписмен, со две глави, шмрка трава и како и да е.

и да јас знам дека сум идиот, не мора да ми повторувате
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.092
Поени од реакции
15.952
Pitanje e koja so mene da se upoznae ;)
Евентуално некоја која игра редовно шах и на која и фали коњ како фигура. Јас не гледам никаква друга причина да сака некоја да се запознае со тебе, стварно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom