Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.750
сеа фали и слика како зидан станал играч звезда па после тренер кој освоил лига на шампиони а Ливерпул сеуште нема освоено ПЛ
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Во ретроспектива гифов е смешен:
Да смешно е тоа што ви беше најуспешниот менаџер во историјата, а вие притоа двапати го избркавте како куче. Никогаш не криел дека Челзи му е во срцето, незнам што е смешно?? Да добиеше понуда од Јунајтед, дури ви беше менаџер, притоа сам да си дадеше отказ за да дојди на Олд Трафорд, да ќе беше гифов смешен.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.261
Да смешно е тоа што ви беше најуспешниот менаџер во историјата, а вие притоа двапати го избркавте како куче. Никогаш не криел дека Челзи му е во срцето, незнам што е смешно?? Да добиеше понуда од Јунајтед, дури ви беше менаџер, притоа сам да си дадеше отказ за да дојди на Олд Трафорд, да ќе беше гифов смешен.
Смешно е тоа што лесно се тригернуваш :D

А и не знам како човек што се бори за опстанок може да се смета за избркан. Секој нормален тоа би го сметал за неуспех. Ама добро, ајде ви посакувам и вие слични резултати да имате :D

А смешно е и што се сфаќаш сериозно. Сигурно вака со висок тестостерон враќаше и на сликине со Фабрегас кога го бакнуваше беџот на Арсенал па потоа и беџот на Челзи? Или тогаш смешно беше пошто не беше Јунајтед у прашање?

Дајте бе малце релаксирајте се, срамота е у оваа тема се да сфаќаш сериозно..

Еве сега ќе цитирам друг пост да ти покажам како делуваш со постов

КАКО НЕ! ОБЛАК Е ЧОВЕК А ОВА Е СНЕШКО! АЈ ТЕБЕ ДА ТЕ ВИДАМ БРАНИ ПЕНАЛИ ВО ЛШ!! НЕ МОЖЕШ А? Е ПА ГЛУПО Е КАКО КРЕТЕН ДА СЕ ИСМЕЈУВАШ СО НЕКОЈ УСПЕШЕН ЧОВЕК! АЈДЕ ТИ ДА БЕШЕ ИКЕР КАСИЉАС МОЖЕБИ ЌЕ ТИ БЕШЕ ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ИСМЕЈУВАШ СО ОБЛАК А ВАКА ОС НЕКОЈ ПОУСПЕШЕН ОД СЕБЕ НЕ МОЖЕШ!

Сфаќаш сеа? :D
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Смешно е тоа што лесно се тригернуваш :D

А и не знам како човек што се бори за опстанок може да се смета за избркан. Секој нормален тоа би го сметал за неуспех. Ама добро, ајде ви посакувам и вие слични резултати да имате :D

А смешно е и што се сфаќаш сериозно. Сигурно вака со висок тестостерон враќаше и на сликине со Фабрегас кога го бакнуваше беџот на Арсенал па потоа и беџот на Челзи? Или тогаш смешно беше пошто не беше Јунајтед у прашање?

Дајте бе малце релаксирајте се, срамота е у оваа тема се да сфаќаш сериозно..

Еве сега ќе цитирам друг пост да ти покажам како делуваш со постов



КАКО НЕ! ОБЛАК Е ЧОВЕК А ОВА Е СНЕШКО! АЈ ТЕБЕ ДА ТЕ ВИДАМ БРАНИ ПЕНАЛИ ВО ЛШ!! НЕ МОЖЕШ А? Е ПА ГЛУПО Е КАКО КРЕТЕН ДА СЕ ИСМЕЈУВАШ СО НЕКОЈ УСПЕШЕН ЧОВЕК! АЈДЕ ТИ ДА БЕШЕ ИКЕР КАСИЉАС МОЖЕБИ ЌЕ ТИ БЕШЕ ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ИСМЕЈУВАШ СО ОБЛАК А ВАКА ОС НЕКОЈ ПОУСПЕШЕН ОД СЕБЕ НЕ МОЖЕШ!

Сфаќаш сеа? :D
К.р ми е двор ми е така викаат :D Наш е сега Мурџо, така да патете смртници! :vozbud: Ако согледаш подобро, ти се тригернуваш. Пошто вас ви е криво моментално не нас.
Сфаќаш сега? :love:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.504
Поени од реакции
62.320
Која петарда е овој Корден.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.504
Поени од реакции
62.320
Тоа и си го помислив кога го гледав прееска хајлајцот, премног потсеќа на оној Бекам-Роналдо пас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom