Се гадите ли од орален секс?

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Јок , обожавам го вкусот на вагиналните сокови , да си играм со клитот со јазикот , и да и правам "motorboat" на вагината .. мммм...
 
Член од
2 април 2007
Мислења
96
Поени од реакции
12
Нема од што да се гадам, едноставно уживам во орален секс и повеќе од што треба.....
 
Член од
24 март 2010
Мислења
59
Поени од реакции
22
Да се гадам.. Не се гадам.. Меѓутоа од никогаш не сум сакал она кефски да давам, но секогаш практикувам да давам.

Глупаво е само да примаш.. Така да.. Обостраното задоволнство е најдобро. :baeh:
 
H

^HITMAN^

Гостин
Да се гадам.. Не се гадам.. Меѓутоа од никогаш не сум сакал она кефски да давам, но секогаш практикувам да давам.

Глупаво е само да примаш.. Така да.. Обостраното задоволнство е најдобро. :baeh:
Koлку само вришти постот.:ija::pos2:
 

Serengeti

Има само една вистина сето друго е лага
Член од
4 февруари 2009
Мислења
260
Поени од реакции
63
Па денеска без оралка па не е интересно, рипна стандардот ако порано се започнуваше со покажување колена денес тоа ти е оралка...
Уживам и кога ми прават и кога јас правам....вагинални сокови ммм...мјам мјам мјам
 

SPAMS

Спејси нарко истражувач
Член од
25 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
5
обожавам да лижам горе ,доле ,внатре уф уф ,и да ми даваат али само да свршавам у уста пошо шубе е некако врз неа да ја праам лом ...
оралката е цела наука и мислам дека е врх од сите чинови шо постојат!
:pusk:
 
Член од
31 октомври 2009
Мислења
24
Поени од реакции
3
Како може од несакање на некоја да и свршам у уста?

Мислам, да не се лажеме:icon_lol:
хахахаххахахахахах се смеам до солзи те подржувам во ова дефинитивно, значи може да не и кажеш да и свршиш али несакајќи омг хаха:vozbud:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, се ПРЕСМЕАВ
случајно налетав на еден бугарски напис и откако го прочитав ова ЦЕЛИ 5 минути се смеев
:kesa::nesvest:Најпросто кажано, таа или сака да ти прави свирка, или не. Да се опитваш да ја накараш да направи нешто, което не иска, е меко казано неучтиво.


:pos2::pos2:да ти прави свирка :pos2::pos2::pos2:

прочитајте сами повеќе под 29 на : http://ala-bala-sepphoras.blogspot.com/2009/03/blog-post_9427.html


 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Воопште не се гадим.Ми е убавко и слатко кога излижам некое слатко и депилирано пиче :back::back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom