Се гадите ли од орален секс?

Г

Господ

Гостин
За поспецифичните девојки може и sweet release со вкус на боранија,грашок и сарма:toe:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
И ќе ти се помоча. :)))

Жнескиве се гадат од сперма, додека не пробаат, а машкиве се гадат да даваат орален?
Абе..
Не ми беше тоа поентата.
Не се гадам од орален или сперма, ама ако се праи он дека „несакајќи„ сфршил ондак и ја ќе се праам мутва и ќе напраам нешо несакајќи, на пример ќе го гризнам.
Јез да сметам дека партнерите не треба да си праат вакви ствари несакајќи.
Ако сакам да голтнам, ќе му кажам дека сакам, или нека праша дали ми е океј и нека ја почитува мојата одлука, а не да праи глупости со сила.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А ако ти кажам следнио пат дека ќе ти свршам у уста, нема да ме гризнеш, нели :)
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Абе..
Не ми беше тоа поентата.
Не се гадам од орален или сперма, ама ако се праи он дека „несакајќи„ сфршил ондак и ја ќе се праам мутва и ќе напраам нешо несакајќи, на пример ќе го гризнам.
Јез да сметам дека партнерите не треба да си праат вакви ствари несакајќи.
Ако сакам да голтнам, ќе му кажам дека сакам, или нека праша дали ми е океј и нека ја почитува мојата одлука, а не да праи глупости со сила.
Сигурно до сега немаш дојдено до овај аргумент: Девојката дополнително се возбудува кога неочекувано батката ќе си ја заврши работата во уста. Не можам да дојдам до изворот каде што читав,ама беше баш вака како што го напишав. Дајбоже некој да те изненади па да споделиш мислење дали ќе го каснеш или ќе напраиш нешто друго :smir:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.467
Јас бре уценувам...или ќе ти ја лижам или нема секс...потоа... или ќе ми свршиш во уста или престанувам со лижење...:vozbud:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
А ако ти кажам следнио пат дека ќе ти свршам у уста, нема да ме гризнеш, нели :)
Нема. Со оглед на тоа што твоето другарче да заврши кај мене у уста би било во случај ја и ти да сме последни луѓе на светов па би ми било сеедно пошо и онака после чинот би се самоубила.
цџз.

Сигурно до сега немаш дојдено до овај аргумент: Девојката дополнително се возбудува кога неочекувано батката ќе си ја заврши работата во уста. Не можам да дојдам до изворот каде што читав,ама беше баш вака како што го напишав. Дајбоже некој да те изненади па да споделиш мислење дали ќе го каснеш или ќе напраиш нешто друго :smir:
Пологично ми е да се возбудам дополнително, па да сакам да си ја заврши работата него вака ко шо пиша, али океј, можно е.
Како и да е, не сакам да биде несакајќи зашо тоа ми е со сила праење гллупа.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.251
Не сакам да ми направи така ке добие котек :)
Плус гадно ми е ептен!!!
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
абе у коса ко ќе им џитнеш збеснуваат, по 3 саати ја мијат глаата после :tv:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Нема. Со оглед на тоа што твоето другарче да заврши кај мене у уста би било во случај ја и ти да сме последни луѓе на светов па би ми било сеедно пошо и онака после чинот би се самоубила.
цџз.
На нас мажите многу не ни е битно што ќе се случи откако ќе им свршиме в уста.
Дали ќе експлодира планетата дали ќе фати некоја катастрофа, дал момичето ќе си сечи вени во знак на протест... мање битно.
 
С

Сатори

Гостин
kako ja podnesuvate spermata ako partnerot od nesakanje vi svrshi vo usta:nesum:
Онака, да му се испушти?:pos:
Маж кој што не може да се контролира не треба да се впушта во таков тип на егзебиции, или барем може да отвори уста да праша додека пуши цигара и ужива, момент нема да му одземе многу од уживањето.Несакајќи бе! :ретард:
И да, ако тоа е поднесување, онда девојката треба да се откаже од давање оралки.
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Пологично ми е да се возбудам дополнително, па да сакам да си ја заврши работата него вака ко шо пиша, али океј, можно е.
Како и да е, не сакам да биде несакајќи зашо тоа ми е со сила праење гллупа.
Како и да е...со еден другар паднавме во муабет: А бе не се толку криви жениве што не знаат да се ебат ко шо сакаме,одколку шо сме криви ние шо гледаме по цел ден порничи :kesa: Али за тоа си има компетентна тема,такада не мора да полемизираме:smir:


http://forum.kajgana.com/showthread.php?t=23549&highlight=%EA%F3%F0%E2%E0+%EA%F0%E5%E2%E5%F2
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.467
Онака, да му се испушти?:pos:
Маж кој што не може да се контролира не треба да се впушта во таков тип на егзебиции, или барем може да отвори уста да праша додека пуши цигара и ужива, момент нема да му одземе многу од уживањето.Несакајќи бе! :ретард:
И да, ако тоа е поднесување, онда девојката треба да се откаже од давање оралки.
Можеби ете така во состојба на транс од величенствениот оргазам кој бил пружен од страна на женското, ете изгубил контрола, несвесно:vozbud:...башка женските треба да бидат среќни ако машкото сврши во уста, тоа е показател дека потполно ви се предава :-#:wink:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
е шо бе лошо да не ќе и дојде?
мал миљон човеци ќе касне, канибали :wink:

cumshoot!
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Можеби ете така во состојба на транс од величенствениот оргазам кој бил пружен од страна на женското, ете изгубил контрола, несвесно:vozbud:...башка женските треба да бидат среќни ако машкото сврши во уста, тоа е показател дека потполно ви се предава :-#:wink:
Тебе некој да ти сврши в уста ќе го сфатиш како величенствено и потполно предавање ??
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
Можеби ете така во состојба на транс од величенствениот оргазам кој бил пружен од страна на женското, ете изгубил контрола, несвесно:vozbud:...башка женските треба да бидат среќни ако машкото сврши во уста, тоа е показател дека потполно ви се предава :-#:wink:
Нема за тебе секс без кондом :nenene:

И патем-живи глупости.
На нас мажите многу не ни е битно што ќе се случи откако ќе им свршиме в уста.
Дали ќе експлодира планетата дали ќе фати некоја катастрофа, дал момичето ќе си сечи вени во знак на протест... мање битно.
Ни мене.
Затоа не примам жалби и поплаки за трагите од заби после чинот :angel1:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom