Се гадите ли од орален секс?

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Ништо не тврдам јас, потврдиле научниците дека е женската празнина кисела, а машкиот еликсир алкален и доаѓа при спојување до неутрализација.
А како е да лижеш клиторис не знам. Сум видел, но чувството не ми е познато
А нешто не сум исто по киселото.
пробај бе, тури си ракија и замисли дека лижиш кисело корнишонче.... лизни 2-3 пати, напиј се ракиичка
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Ќе пробам, но ако ти пробаш deepthroat.
Аман бе ко малите деца, “Јас ќе скокнам ако ти прв скокнеш“
треба бе на форум да се дозволи регистрација само на полнолетни, зрели особи
 
A

Antigona

Гостин
ne da se gadam.......iuuuuuuu do gadno nesto zdravje:nenene:

Не сакам да ми направи така ке добие котек :)
Плус гадно ми е ептен!!!

Ретко коментирам по други теми али само да се приклучам кон друштвото погоре.

Да, ептен се гадувам и јас , бљаккк , нема шанси , јебига маана имам што сум педантерија и се што е гадно, мрсно, смрдливо , несредено , одма се тргам на страна.


Али свака част на тие женски кои си пушат со задоволство. :)
 
Член од
13 февруари 2014
Мислења
233
Поени од реакции
110
Ти кажам право многу е лошо ако женцката не пуши, автоматски 70% е лош сексот па дури и 80% бракот ќе оди во пропаст :) :) :)
 
A

Antigona

Гостин
Велиш ,,ако женцката не пуши, автоматски 70% е лош сексот па дури и 80% бракот ќе оди во пропаст ,, ....

Тууу за едно пушење ке пропадне брак и семејство и се отиде у пропаст.

Ок, ајде така нека биде , да не сум негативна и да не ти рушам филм со твоето размислување . Биди жив и здрав :)
 
Член од
13 февруари 2014
Мислења
233
Поени од реакции
110
Малку смеење не е на одмет, инаку од машка гледна точка и искуство лично според мене пушењето има голема улога во квалитетот на сексот. Бтв имав една што страшно пушеше што и ден денес неможам да ја заборавам :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Да, ептен се гадувам и јас , бљаккк , нема шанси , јебига маана имам што сум педантерија и се што е гадно, мрсно, смрдливо , несредено , одма се тргам на страна.
Али свака част на тие женски кои си пушат со задоволство. :)
A si probala li nekogas uopste so eden, so drug, tret pa da doneses takov zaklucok pobogu? Stvarno e sumnjivo dali si zensko ili masko bogami!
A ako ne e gadno, mrsno, smrdlivo i e sredeno, a? ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Тоа се тие муабети :)
Afskroz :) Na poveketo zenski im se gadi od oralnata nagrada ili "sokce od kokosce" - kako sto go vikase edna od MIRC :) , ali deka na nekoja i se gade od sisanje skoro e isto kolku sto i na edno bebe mu se gade od cicka :)
A sta se tice higienata, ona se podrazbira, nema potreba ni da se spomnuva.
AZ KAZVAM NE, TI KAZVAS DA, A MOJTO LAZA E ;)
 
A

Antigona

Гостин
A si probala li nekogas uopste so eden, so drug, tret pa da doneses takov zaklucok pobogu? Stvarno e sumnjivo dali si zensko ili masko bogami!
A ako ne e gadno, mrsno, smrdlivo i e sredeno, a? ;)
Јасно и гласно НЕ.


И читај ми го добро постот

Да, ептен се гадувам и јас , бљаккк , нема шанси , јебига маана имам што сум педантерија и се што е гадно, мрсно, смрдливо , несредено , одма се тргам на страна.

Али свака част на тие женски кои си пушат со задоволство. :)

Генерално за се се гадувам и пазам на детали.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.893
Поени од реакции
10.517
Јасно и гласно НЕ.


И читај ми го добро постот




Генерално за се се гадувам и пазам на детали.
Извини со гас маска да не имаш односи, јер на мајски ружи дефинитивно не мириса при однос
Секогаш пружам и нормално очекувам да ми пружат орал, доста битен детаљ да кажам ми е ова
Уживам у мирисот кој се ствара од напаленоста на двајцата така да...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
13 мај 2016
Мислења
83
Поени од реакции
39
Јасно и гласно НЕ.


И читај ми го добро постот




Генерално за се се гадувам и пазам на детали.
Де бре антигона,тоа твое катергорическо НЕ и НЕ..па да ти је једном да цуцнеш,сватичеш шта је дивота:)..
Па како би имала добар секс,без орален,јбг?!:)
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Дудлањето е преубаво искуство. Да пушиш е ко да имаш лижавче во устата. Топлиот еликсир е врв на оралката. Сум пушел, единствено еднаш поради огромноста на курот не ми успеа да го земам цел во уста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom